Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - markow - 17-05-2015 19:08

ale tam są jakies rubryki do firmy i jakies faktury to jak to jest trzeba to wypełniac czy nie ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 17-05-2015 19:28

(17-05-2015 19:08)markow napisał(a):  ale tam są jakies rubryki do firmy i jakies faktury to jak to jest trzeba to wypełniac czy nie ?

Wybierasz rachunek i podajesz wymagane dane.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Kamer - 17-05-2015 19:48

Mentoruje ktoś tutaj? Mam sporo fp na fb Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - markow - 17-05-2015 19:51

nadal nie dostałem odpowiedzi czy trzeba miec firme i czy mozna bez zadnych papierów wypłacać na paypal ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 17-05-2015 19:52

Nie trzeba mieć firmy, nie musisz też wysyłać do nas żadnych rachunków.Kwestia rozliczenia z urzędem to Twoja indywidualna sprawa.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - oz0ne - 17-05-2015 23:30

Kiedy wyższa stawka za odnowienia? :/


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 18-05-2015 10:18

(17-05-2015 23:30)oz0ne napisał(a):  Kiedy wyższa stawka za odnowienia? :/

W Maju raczej się nie wyrobimy więc przypadnie na czerwiec.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - RadeKK - 18-05-2015 10:38

Hej Smile Chciałbym zacząć z Mylead , jednakże potrzebowałbym pomocy. Nie jestem totalnie zielony w temacie bo coś już zarabiałem na Firesub , ale ostatnio facebook jest przeciwko mnie. Chciałbym aby ktoś pomógł się rozkręcić do tzw. pasywności , a nie jednorazowych rekordów z Facebookiem Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Kamer - 18-05-2015 10:40

Mam ten sam problem co kolega wyżej.
Spore zaplecze na Fb jednak ostatnio coś nie idzie tak jak powinno


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - RadeKK - 18-05-2015 10:44

(18-05-2015 10:40)Kamer napisał(a):  Mam ten sam problem co kolega wyżej.
Spore zaplecze na Fb jednak ostatnio coś nie idzie tak jak powinno

Ja mam tego typu problem, że Facebook daje mi całkiem dobre wyniki dopóki konta są aktywne. Brak zaplecza na chwilę obecną, brak starterów.. Wink
Jeśli masz zaplecze a nie masz pomysłu to odezwij się na Priv , spieniężymy Twoje zaplecze. Ja pomogę to razem zarobimy Wink OK? Wink