Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Mercz - 10-05-2015 17:39

http://hd-vod.pl/ player załamka. Czasem film się nie chce odtworzyć i co chwile się buforuje, jak sprawdzałem ze słabszego laptopa, przez co konwersacja spada Wink
@[MyLead.pl]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-05-2015 17:52

(10-05-2015 17:39)Mercz napisał(a):  http://hd-vod.pl/ player załamka. Czasem film się nie chce odtworzyć i co chwile się buforuje, jak sprawdzałem ze słabszego laptopa, przez co konwersacja spada Wink
@[MyLead.pl]

Podaj proszę na priv konfiguracje z którymi masz problem wraz z opisem skąd jest brany film, zajmiemy się tym najszybciej jak to możliwe.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Mercz - 10-05-2015 18:32

Kurde, nie wytrzymam. Teraz film odtworzyć nawet się nie chce (nie ma przycisku odtwarzania) Wysłałem na priv link, jak to wygląda, bo po prostu mnie to załamuje.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - dawaj_kase - 11-05-2015 00:44

Musisz odświeżyć stronę żeby pojawił się z powrotem przycisk odtwarzania.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 11-05-2015 09:37

MyLead.pl plz wprowadźcie w fejsszpieg tryb komentarzy tak jak w programie ukryte.net. Nawet nie wiecie jak to może zwiększyć konwersje.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 11-05-2015 18:01

(11-05-2015 09:37)patulsky1337 napisał(a):  MyLead.pl plz wprowadźcie w fejsszpieg tryb komentarzy tak jak w programie ukryte.net. Nawet nie wiecie jak to może zwiększyć konwersje.

Dodałem już do zrobienia, na dniach wprowadzimy Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Terrorak - 12-05-2015 21:05

Glupie pytanie, ale kto pyta nie bladzi Big Grin
Czy w smsie jest napisany koszt uslugi? Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - selfie - 12-05-2015 21:06

(12-05-2015 21:05)Terrorak napisał(a):  Glupie pytanie, ale kto pyta nie bladzi Big Grin
Czy w smsie jest napisany koszt uslugi? Big Grin

W Subskrypcjach tak- W Premium nie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 13-05-2015 18:49

(11-05-2015 09:37)patulsky1337 napisał(a):  MyLead.pl plz wprowadźcie w fejsszpieg tryb komentarzy tak jak w programie ukryte.net. Nawet nie wiecie jak to może zwiększyć konwersje.

Dodaliśmy, wygląda super Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 13-05-2015 22:55

(13-05-2015 18:49)MyLead.pl napisał(a):  
(11-05-2015 09:37)patulsky1337 napisał(a):  MyLead.pl plz wprowadźcie w fejsszpieg tryb komentarzy tak jak w programie ukryte.net. Nawet nie wiecie jak to może zwiększyć konwersje.

Dodaliśmy, wygląda super Smile

Super! Tylko należy jeszcze trochę poprawić formatowanie na Chrome, bardzo dziękuje za rozpatrzenie mojej propozycji!

[Obrazek: 706hqSh.png]

I fajnie też, że poprawiliście ten błąd z aplikacją. Dzisiaj tylko konwersja 1,8% i 60 zł zarobione ale dzięki tym poprawkom jutro celuje w 100-150. I mam nadzieję, że konwersja będzie ok ~2% ( przynajmniej być powinna) jak wypróbuje tego ulepszonego fejspodglądacza. Smile

PS Dlaczego jeden chłopak mówi widziałam? xD