Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - rozekrr - 04-05-2015 18:02

Ciekawi mnie jedno, wiele prób robiłem na MyLead i za groma podobnie jak na innych serwisach nie chce mi wpadać gdzie na jednym z konkurencyjnych serwisów dziennie zawsze wpadają mi leady. Nie raz jest ich bardzo dużo innym razem mniej... Czemu takiego szczęścia nie mam np. na MyLead? Program Stream. Ciekawiło mnie to zawsze Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-05-2015 22:28

(04-05-2015 18:02)rozekrr napisał(a):  Ciekawi mnie jedno, wiele prób robiłem na MyLead i za groma podobnie jak na innych serwisach nie chce mi wpadać gdzie na jednym z konkurencyjnych serwisów dziennie zawsze wpadają mi leady. Nie raz jest ich bardzo dużo innym razem mniej... Czemu takiego szczęścia nie mam np. na MyLead? Program Stream. Ciekawiło mnie to zawsze Smile

To chyba przeznaczenie ku temu jedynemu serwisowi Smile
rozekrr chciałbym Ci jakoś mądrze odpisać i coś doradzić ale tutaj nie ma żadnej reguły. Przychodzą do nas partnerzy i piszą że dużo lepsze zyski niż w jakimś tam serwisie,bywają i osoby które po krótkich testach rezygnują (jak się później okazuje wracają bo dobry kontakt i próbują dalej)
Napisz najlepiej na priv jaki program promujesz u konkurencji, porównamy z naszym i wspólnie możemy postarać się wyciągnąć jakieś wnioski.
Pamiętaj również iż zliczamy wszystkie wizyty także u nas widzisz ich więcej Smile


P.S


Od dnia 5.05 do 14.05.2015 ze względu na urlop części zespołu na wiadomości będziemy odpowiadać raz dziennie,wypłaty realizowane są bez zmian każdego dnia.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 05-05-2015 18:44

Chce zakończyć współpracę z MyLead ( ogromny spadek wyświetleń i leadów zmusza mnie do zmiany serwisu), niestety po wypłacie nie zdążyłem przenieść wszystkich linków i wpadło jeszcze trochę kasy... nie ma możliwość wypłacić tego co mam ( kwota nie sięga minimum)?

Zapewne nie, ale wole się upewnić, bo zawsze te kilkadziesiąt zł do przodu jest...


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 07-05-2015 09:25

(05-05-2015 18:44)patulsky1337 napisał(a):  Chce zakończyć współpracę z MyLead ( ogromny spadek wyświetleń i leadów zmusza mnie do zmiany serwisu), niestety po wypłacie nie zdążyłem przenieść wszystkich linków i wpadło jeszcze trochę kasy... nie ma możliwość wypłacić tego co mam ( kwota nie sięga minimum)?

Zapewne nie, ale wole się upewnić, bo zawsze te kilkadziesiąt zł do przodu jest...

patulsky1337 tyle pieniędzy u nas zarobiłeś że uzbieranie do wypłaty nie powinno być problemem, mamy nadzieje że jeszcze do nas wrócisz z świeżym pomysłem Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - GangAlbani - 07-05-2015 10:21

Nie zarabiajcie w tym serwisie bo to serwis instantera,przycinaja na leadach ile sie da Smile Pozdrawiam


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Varnity - 07-05-2015 11:26

(07-05-2015 10:21)GangAlbani napisał(a):  Nie zarabiajcie w tym serwisie bo to serwis instantera,przycinaja na leadach ile sie da Smile Pozdrawiam

Masz na to jakieś dowody? Pewnie ktoś z konkurencji


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - piciaszek - 07-05-2015 15:03

Szybko go zwinęli Jerk


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 07-05-2015 15:16

(07-05-2015 10:21)GangAlbani napisał(a):  Nie zarabiajcie w tym serwisie bo to serwis instantera,przycinaja na leadach ile sie da Smile Pozdrawiam
Gaguś słaba prowokacja Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - zjadamkredki - 08-05-2015 23:54

Czy to możliwe zebym od pięciu dni nie miał ani jednego leada ? Codziennie mam ponad 500 wizyt, a dzisiaj a w zasadzie juz wczoraj (08.05) miałem 1500 wizyt.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - dawaj_kase - 09-05-2015 12:05

Ilość wizyt w Mylead liczona jest z każdego wejścia, także z tego samego IP, więc nie jest dobrym wyznacznikiem zarobków.