Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 23-04-2015 14:15

(22-04-2015 19:54)mario22455 napisał(a):  Jak myślicie, jak będę chciał zacząć to opłaca się w tym serwisie czy raczej inny? Big Grin

Opłaca się, jest tu tyle różnych programów, że raczej znajdziesz coś dla siebie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - seba274 - 23-04-2015 15:00

Mam 4 pytania:
-Co znaczy "Usługa MO"?
-Ile kosztuje wysłanie sms'u, za który ja dostaje 9,50?
-Jak i czy coś kosztuje anulowanie subskrypcji?
-Ile sms'ów można wysłać przez 1 numer(jakie muszą być odstępy)?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 23-04-2015 15:05

(23-04-2015 15:00)seba274 napisał(a):  Mam 4 pytania:
-Co znaczy "Usługa MO"?
-Ile kosztuje wysłanie sms'u, za który ja dostaje 9,50?
-Jak i czy coś kosztuje anulowanie subskrypcji?
-Ile sms'ów można wysłać przez 1 numer(jakie muszą być odstępy)?

Witaj,

1.
MT- Osoba po podaniu nr telefonu otrzymuje kod poprzez sms ,następnie podając kod na stronie aktywuje usługę.Płatność następuje cyklicznie.
MO- Osoba wysyła sms zgodnie z informacjami na stronie oraz otrzymuje kod który pozwala na aktywacje usługi.Płatność jednorazowa.
2. Koszt 30,75 gr brutto
3. Stop "KLUB" POD 60568 , brak kosztów.
4. Dla MO - 10 SMS dzień, praktycznie bez odstępów.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 23-04-2015 19:06

(23-04-2015 15:00)seba274 napisał(a):  Mam 4 pytania:
-Co znaczy "Usługa MO"?
-Ile kosztuje wysłanie sms'u, za który ja dostaje 9,50?
-Jak i czy coś kosztuje anulowanie subskrypcji?
-Ile sms'ów można wysłać przez 1 numer(jakie muszą być odstępy)?

Te pytania zabrzmiały tak, jak byś chciał robić fraudy Lol hehe


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Dan!el - 23-04-2015 23:21

Sporo czasu myślałem nad zaczęciem pracy w MyLead i sądzę, że nastał ten dzień. Widzę, że ciągle przybywają nowe programy, szaty graficzne stron są bardzo dobre i dużo programów jest skierowanych pod FB. Jest duże pole do popisu. Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 24-04-2015 09:35

Gdyby chociaż jeden stream był globalny, to by było na prawdę kozacko Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - dawaj_kase - 24-04-2015 13:45

Zgadzam się z Voldir, czekamy na steam globalny, na domenie .com, z możliwością obsługi płatności zagranicznych. Ekipa Mylead zapowaiada taki na maj. Moim zdaniem warto by stworzyć Steam filmowy, Steam sportowy, i pobieranie plików wszystko globalne.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rav656 - 24-04-2015 13:56

Szybki kontakt, wypłatki w 5 minut, wystarczy napisać. Polecam z czystym sercem Wink
[Obrazek: wEnPEza.png]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 24-04-2015 14:12

(24-04-2015 09:35)Voldir napisał(a):  Gdyby chociaż jeden stream był globalny, to by było na prawdę kozacko Smile

(24-04-2015 13:45)dawaj_kase napisał(a):  Zgadzam się z Voldir, czekamy na steam globalny, na domenie .com, z możliwością obsługi płatności zagranicznych. Ekipa Mylead zapowaiada taki na maj. Moim zdaniem warto by stworzyć Steam filmowy, Steam sportowy, i pobieranie plików wszystko globalne.

Pracujemy nieustannie, postaramy się wdrożyć global tak szybko jak to możliwe.

p.s
W tym miesiącu pobiliście wszelkie rekordy (lead,wyświetleń,wypłat,wiadomości,nowych zadowolonych użytkowników którzy przenieśli się do nas z konkurencji)
Tak dalej !Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - SokoleOko - 26-04-2015 13:25

odnowienia są w jakie dni?