Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - selfie - 20-04-2015 14:59

Kalutor ja nie rozumiem czemu wciąż czynisz jakieś zarzuty, masz jakieś problemy akurat co do Mylead staje się to tendencyjne i zastanawiające natomiast ja cały czas otrzymuje fachową pomoc praktycznie od razu i wyczerpujące odpowiedzi od administratorów ML którzy zawsze starają mi się wyczerpująco odpowiedzieć na każde nawet najprostsze pytanie Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 20-04-2015 15:36

Spokojnie Panowie Smile
Faktycznie otrzymaliśmy wczoraj wiadomość (niedziela godzina 00:34) http://scr.hu/21ol/3na9r .Bardzo często udzielamy odpowiedzi natychmiast jednak akurat Twoja wiadomość nam się zawieruszyła(codziennie wymieniamy kilkadziesiąt korespondencji z różnymi osobami) i na przyszłość prosimy napisać ponownie Smile Jesteśmy online na czacie,gg lub forum co widać po ikonce dostępności.
Każdy partner traktowany jest jak najlepiej, nie istotne jest ile zarabia Smile!


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 21-04-2015 16:12

Dodaliśmy 4 nowe programy ! Każdy znajdzie coś dla siebie Smile
Poniżej pokazujemy trzy konkursowe, czwarty to kolejna wersja webgazeta.pl do sprawdzenia w panelu.

Błędy,sugestie, pytania najlepiej na priv Smile

[Obrazek: iptXoZOSj]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 21-04-2015 20:42

Ja również nie rozumiem tych Twoich wypocin odnośnie supportu MyLead. Napisałem parę dni temu na czacie na stronie ale odpowiedzi nie otrzymałem. Dostałem natomiast odpowiedź po 2 godzinkach tutaj na ZC na PW, co nie ukrywam że bardzo mnie ucieszyło i bardzo pozytywnie zaskoczyło Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rav656 - 22-04-2015 08:52

Ukrywanie stopki zostało całkowicie wyłączone w nowym programie z artykułami czy tylko chwilowo? Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 22-04-2015 09:20

(22-04-2015 08:52)Rav656 napisał(a):  Ukrywanie stopki zostało całkowicie wyłączone w nowym programie z artykułami czy tylko chwilowo? Wink

Dziś wieczorkiem powróci Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rav656 - 22-04-2015 09:32

No to czekam. Miałem już zacząć promocję ale wstrzymam się Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 22-04-2015 12:17

(22-04-2015 09:32)Rav656 napisał(a):  No to czekam. Miałem już zacząć promocję ale wstrzymam się Wink

Możesz działać Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 22-04-2015 17:04

Nowy konkurs samsung galaxy s6 wygląda na prawdę super, gratuluje waszemu grafikowi Big Grin Program wydaje się idealny na promocje na FB, dzisiaj przetestuje.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - mario22455 - 22-04-2015 19:54

Jak myślicie, jak będę chciał zacząć to opłaca się w tym serwisie czy raczej inny? Big Grin