Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kalutor - 16-04-2015 08:42

Bardzo dobrym pomysłem wydaje się wdrożenie opcji zarabiania poprzez /Artykuł/. Niestety, wykonanie pozostawia wiele do życzenia, i trąci zupełną amatorką... Już sam layout nie zachęca do podjęcia akcji, ponadto polskie znaki diakrytyczne jawią się jako potworki. Proponuję przystosować projekt pod traffic krajowy, albo anglojęzyczny, co wyeliminuje problem polskich znaków. Konieczna jest także ingerencja w wygląd, bo obecny - każe uciekać... Chętnie testowałbym tą opcję - jednakże dopiero po wprowadzeniu sugerowanych przeze mnie zmian.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 16-04-2015 09:21

(16-04-2015 06:38)selfie napisał(a):  Nareszcie! Dzięki tylko literówka się wkradła Big Grin

Fakycznie, dzięki za czujność Smile
(16-04-2015 08:26)szykiryki napisał(a):  @Mylead, po skonfigurowaniu danych w programie webgazeta i wklejeniu swojego linku w przeglądarke wyskakuje takie cuś:


[Obrazek: vLURcFQ.png]

Co robie źle? Smile
Napisz do nas proszę na czacie lub gg.

(16-04-2015 08:42)kalutor napisał(a):  Bardzo dobrym pomysłem wydaje się wdrożenie opcji zarabiania poprzez /Artykuł/. Niestety, wykonanie pozostawia wiele do życzenia, i trąci zupełną amatorką... Już sam layout nie zachęca do podjęcia akcji, ponadto polskie znaki diakrytyczne jawią się jako potworki. Proponuję przystosować projekt pod traffic krajowy, albo anglojęzyczny, co wyeliminuje problem polskich znaków. Konieczna jest także ingerencja w wygląd, bo obecny - każe uciekać... Chętnie testowałbym tą opcję - jednakże dopiero po wprowadzeniu sugerowanych przeze mnie zmian.

Z jakiej przeglądarki korzystasz ? dziś poprawimy te polskie znaki Smile
Wygląd jest prosty i czytelny(często właśnie te najprostsze najlepiej się sprawdzają). Jednak mam dobrą wiadomość, będzie na dniach jeszcze jeden program tego typu z inną grafiką.Jeśli drugi również uznasz za amatorkę to przygotujemy specjalnie dla Ciebie jeszcze jeden według Twoich uwag Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - dawaj_kase - 16-04-2015 15:07

Nad nowym programem z artykułami musicie jeszcze popracować.

Ale reszta Ok, widać że się staracie, wypłaty idą szybciutko:
[Obrazek: wyplatamylead.jpg]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - darmon - 16-04-2015 16:58

Ktoś próbował?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - soluffka - 16-04-2015 17:17

Witam, jeżeli chodzi o program webgazeta.pl - wydaje mi się że nie do końca usprawnione jest wprowadzenie kodu HTML. Przykładowo tak to wygląda u mnie:

[Obrazek: Am9m5KT.png]

To błąd czy ja coś robię źle?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - alfonsPL - 16-04-2015 18:27

Ten nowy program jest MEGA! Heart


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 16-04-2015 19:42

(16-04-2015 18:27)alfonsPL napisał(a):  Ten nowy program jest MEGA! Heart

Chodzi Ci o artykuły?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kalutor - 17-04-2015 15:58

Ten program dopiero po mocnym liftingu będzie mega. Póki co musi zniknąć ten ohydny nagłówek, tak samo to malusie zdjątko z podobizną tego kogoś, kto z twarzy jest podobny do nikogo, a także cała masa drobniejszych niedoróbek, które rzutują na całokształt.
Ponadto proponuję zrobić ten sam program w wymiarze global, ze wskazaniem na: USA, UK, Francja...
Dzięki temu będzie można oferować jakieś poradniki, czy coś w teń deseń.
W takiej formie jak obecnie, po prostu program ten marnuje swój potencjał...


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - DawidJ1906 - 17-04-2015 16:25

Jak myślicie E-FORSA CZY MYLEAD?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 17-04-2015 17:06

Na eforsie support jest tragiczny, więc odpowiedz sobie sam Smile