Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 10-04-2015 21:13

Super zmiany Wink Jednak miałbym jedną propozycję, która znacznie mogła by poprawić zarobki.

Zauważyłem, że w nowym programie ukryte.net jest możliwe dodanie komentarzy+ jest już kilka od początku. Jest to świetny pomysł, ale jakby go tak zastosować do innych programów np. Fejspodglądacz albo FB-zlokalizuj? Myślę, że to bardzo by wpłynęło na konwersje.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-04-2015 21:39

Dodamy w obecnych lub stworzymy noweSmile Dzięki za trafną sugestie !


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Zimusek - 10-04-2015 22:02

wypłaty są co miesiąc?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-04-2015 22:15

Przy dobrej współpracy wypłaty ekspress Free Wink napisz do nas !


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Armin Van Buuren - 10-04-2015 22:27

Szkoda że nie macie programu ,artykuły' z sms premium Sad


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-04-2015 22:28

(10-04-2015 22:27)Armin Van Buuren napisał(a):  Szkoda że nie macie programy ,artykuły' z sms premium

Mamy już gotowy oraz drugi ebok/poradnik.
Przyszły tydzień znajdą się w panelu Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Armin Van Buuren - 10-04-2015 22:32

@UP

Rozumiem to super, czy będzie mozliwosc takiej konfiguracji ze jak ktos zaplaci i wpisze kod to otrzyma mój poradnik ? mój tekst? . Mam też 2 pytanko przy sms premium stawce 5 zł netto jaka jest prowizja dla partnera ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-04-2015 22:37

(10-04-2015 22:32)Armin Van Buuren napisał(a):  @UP

Rozumiem to super, czy będzie mozliwosc takiej konfiguracji ze jak ktos zaplaci i wpisze kod to otrzyma mój poradnik ? mój tekst? . Mam też 2 pytanko przy sms premium stawce 5 zł netto jaka jest prowizja dla partnera ?

tak, dokładnie. Nie mamy takiej stawki.
Obecne to:
MO - Zysk 9,50 PLN za poprawną rejestracje.
MO - Zysk 6,50 PLN za poprawną rejestrację.
MT - Zysk 4,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji.
MT ODNOWIENIA - Zysk 2,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji przez użytkownika oraz w każdy kolejny poniedziałek i piątek 2,50 PLN jeżeli nie wypisze się z subskrypcji.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rav656 - 11-04-2015 09:22

Panowie, ale na sharehosting stopka jest normalnie, adblock jej nie ukrywa. Tak ma być? Wink
EDIT: Już nie wiem czemu, ale śmiga Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - oz0ne - 12-04-2015 22:14

Czy macie w planach zaimplementowanie nowej stawki, coś na wzór 7,5zł co tydzień na eforsie? :/