Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 06-04-2015 22:40

Cytat:kurna gościu, robisz jakieś śmieszne 300 UV i oczekujesz nie wiadomo czego, że właściciel MyLead zadzwoni do Prezydenta bo spadło Ci 0.5% konwersji?

daj sobie jednak spokój

Ale o co ci chodzi? Od nikogo nic nie oczekuje, po prostu stwierdzam, że mógł się wkraść jakiś błąd dzisiaj u operatorów. Do nikogo też nie mam pretensji. Więc nie rozumiem tej fali hejtu z twojej strony.

I może dla Ciebie 300 UV to mało ale ja bazuje na oryginalnej treści a nie na spamie więc...


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - asiorek - 07-04-2015 09:07

Dokładnie.. to jest taka metoda na której przy małej ilości uv zawsze jest sporo lejdow.. i wysoka konwersja, dzień wcześniej miał dobre wyniki i nagle taki skok w dół 0,o


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - gutek126p - 07-04-2015 12:51

NIE POLECAM PROGRAMU UKRYTA GALLERIA 482 UV w 2H 0.00 zł a conect miałem dobry Cool


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - sirgonzalo7 - 07-04-2015 13:15

[Obrazek: akysz.jpg]

Bywają dni lepsze i gorszę to jest normalne, ale po 1 dniu testów stwierdzić, że coś nie działa, zła konwersja itd to trochę żenada. Wszystko zależy od dnia i danej grupy odbiorców, którzy wchodzą w danym dniu.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 07-04-2015 15:02

@[MyLead.pl]

Pytanko mam. Posiadam stronę na własnym hostingu i chciałbym dowiedzieć się jak powinna wyglądać informacja o kosztach i gdzie powinna zostać umieszczona? Korzystam z iFrame Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 07-04-2015 16:02

Stopka(taka sama jak w promowanym programie) wraz z załączonym regulaminem umieszczona przeważnie na samym dole strony. Napisz na gg lub czacie, podeślij stronę do akceptacji Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 07-04-2015 18:59

(07-04-2015 16:02)MyLead.pl napisał(a):  Stopka(taka sama jak w promowanym programie) wraz z załączonym regulaminem umieszczona przeważnie na samym dole strony. Napisz na gg lub czacie, podeślij stronę do akceptacji Smile

Gotowe. Wszystko okej. Bardzo dziękuję za pomoc Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - czoko12 - 07-04-2015 19:17

Czy jest jakies ryzyko straty pieniedzy? Np nie bede zyskiwal tylko tracil


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 07-04-2015 19:18

Jeśli będziesz promował programy zgodnie z regulaminem to nic nie stracisz Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kuba48 - 08-04-2015 12:53

Zarejestrowałem się i podoba mi się, dużo programów Smile Przetestuje, jak wykonam stronkę pod mylead dzisiaj Smile