Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - |DFTS| - 03-04-2015 17:55

Postanowiłem was przetestować i jestem pozytywnie zaskoczony ^^ Jak dalej utrzyma sie taka konwersja to zostaje z Wami.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 03-04-2015 18:09

Dodaliśmy możliwość dodania zdjęcia w programie zapisany.pl co może przyczynić się do znacznego poprawienia konwersji.
Dodatkowo macie możliwość zmiany kolorów przycisków w pustej ofercie oraz sam formularz jest przezroczysty przez co prezentuje się dużo lepiej na waszych stronach.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - alfonsPL - 03-04-2015 18:13

Heart Heart

[Obrazek: l7fjbp.jpg]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 03-04-2015 23:00

Pierwszy dzień z MyLead wypadł zaskakująco dobrze w porównaniu z Leadmore... zwłaszcza, że zarobiłem 5 razy więcej z 2 razy mniejszym nakładem pracy :-; A ja myślałem, że to FB mi ruch ogranicza. Najwyraźniej opłacało się zmienić stronę i raczej zostanę tutaj na dłużej.

[Obrazek: 0JZTauG.png]

Może dla niektórych to słabo ale to był dopiero pierwszy dzień do zapoznania się z programami i całym serwisem Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Flejva - 04-04-2015 15:29

(03-04-2015 23:00)patulsky1337 napisał(a):  Pierwszy dzień z MyLead wypadł zaskakująco dobrze w porównaniu z Leadmore... zwłaszcza, że zarobiłem 5 razy więcej z 2 razy mniejszym nakładem pracy :-; A ja myślałem, że to FB mi ruch ogranicza. Najwyraźniej opłacało się zmienić stronę i raczej zostanę tutaj na dłużej.

[Obrazek: 0JZTauG.png]

Może dla niektórych to słabo ale to był dopiero pierwszy dzień do zapoznania się z programami i całym serwisem Wink

Słabo? Niektorzy chcieli by i tyle Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - sirgonzalo7 - 04-04-2015 15:32

(04-04-2015 15:29)Flejva napisał(a):  
(03-04-2015 23:00)patulsky1337 napisał(a):  Pierwszy dzień z MyLead wypadł zaskakująco dobrze w porównaniu z Leadmore... zwłaszcza, że zarobiłem 5 razy więcej z 2 razy mniejszym nakładem pracy :-; A ja myślałem, że to FB mi ruch ogranicza. Najwyraźniej opłacało się zmienić stronę i raczej zostanę tutaj na dłużej.

[Obrazek: 0JZTauG.png]

Może dla niektórych to słabo ale to był dopiero pierwszy dzień do zapoznania się z programami i całym serwisem Wink

Słabo? Niektorzy chcieli by i tyle Smile


Apetyt rośnie w miarę jedzenia Cool


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 05-04-2015 11:43

Filmik w stream18 się nie odpala niestety.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-04-2015 12:57

(05-04-2015 11:43)Voldir napisał(a):  Filmik w stream18 się nie odpala niestety.

Napisz do nas na pw,czacie lub gg aby ustalić w czym tkwi problem. Sprawdzaliśmy i działa poprawnie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - batman - 05-04-2015 13:00

co teraz gimbaza lyka na fanpage polskim? jaki program polecacie


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 05-04-2015 16:06

@UP

Lokalizator wypróbuj.