Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kilerZbsk - 30-03-2015 08:56

Witam,mam pytanie do MyLead-mianowicie mam problem z programem Wink Nie pokazuje mi zródła leadów?


[Obrazek: image.jpg]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 30-03-2015 11:04

Nie zawsze dane skąd pochodzi lead są dla nas dostępne. Od maja gdy będzie nowy system postaramy się poprawić to działanie Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kilerZbsk - 30-03-2015 11:13

Ok,dziekuje za informacje Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 31-03-2015 17:20

Wszystkie zlecone wypłaty zostały zrealizowane.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kilerZbsk - 31-03-2015 19:35

Pierwsza zlecona wypłata w serwisie Mylead Smile
Dzisiaj wypłacona-dzisiaj zrealizowana Wink Dziekuje MyLead Heart


[Obrazek: image.jpg]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - dawaj_kase - 01-04-2015 17:13

[Obrazek: mylead.png]

U mnie również błyskawicznie, kilka godzin i kaska na koncie Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - maviozo901 - 01-04-2015 20:32

Siemka, czy możliwe jest eby ktoś zweryfikował rejestracje a mi nie naliczyło leada?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 02-04-2015 18:31

Podaj proszę nr telefonu,rodzaj usługi,program oraz swój nick.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 03-04-2015 13:00

Polecam MyLead, przeszedłem dzisiaj tutaj z Leadmore i zacząłem zarabiać w godzinę tutaj tyle co tam ostatnio w 2 dni ( dniówki na Leadmorach spadły z 200 zł na 20 meh...)

[Obrazek: uJBIqzl.png]

I ta 2x wyższa stawka :3


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 03-04-2015 13:20

Słuszny wybór !
U nas nie doświadczysz jakiś dziwnych spadków konwersji z dnia na dzień przez co możesz faktycznie ocenić co i jakie daje Ci zyski Smile