Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Fretax - 04-07-2014 10:19

Ej dacie kontakt do tych grafików bo na prawdę chyba są najlepsi na światowym rynku! Jerk2


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-07-2014 11:01

(04-07-2014 10:32)notentego napisał(a):  
(04-07-2014 10:05)Szaman1644 napisał(a):  Napisz do Was, ale ostatnio prosiłem o nowe programy HotCash to minął już miesiąc i nic i boję się, że w tym przypadku tak samo będzie Tongue

A jeszcze pytanie macie jakoś prawnie zabezpieczone wasze programy?

W porównaniu z HotCash administracja tam pokazuje pełen profesjonalizm, a do tego 3 wypłaty w miesiącu i 0 cięcia leadów. Pozdrawiam Smile

Tutaj widać, że graficy, albo są niedorozwinięci albo robią sobie jaja do tego administrator nie umie normalnie odpowiedzieć na pytanie i zachowuje się jak trzynastolatek. Zdecydowanie odradzam Wam, bo będziecie żałować, nie zdziwiłbym się jakby ta strona była przejęta przez kogoś ale ten nowy właściciel nie wiedział co robi. Na stronie jest kompletne nic, a te cięcia leadów ajajajaj...

Podchodzimy z dużym dystansem do wielu wypowiedzi . Na normalne pytania odpowiadamy całkiem poważnie Smile ale jeśli jest inaczej to znaczy że ktoś sobie żartuje a my też chcemy się pośmiać Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - notentego - 04-07-2014 11:05

Ta strona to jeden wielki syf, administrator to mózgiem trzynastolatek. Za dużo marzy, a nic i tak z tego nie będzie Smile Odradzam Wam MyLead za 0 profesjonalizmu. Cięcia leadów to już jeden z czynników, który tą stronę wyeliminuje na starcie. Ta strona była chyba przejęta, ale ten nowy właściciel kompletnie się na tym nie zna.

Napisałem teraz tak, aby inni zrozumieli a przy okazji nie usunęli mi tego posta.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Szaman1644 - 04-07-2014 11:07

@Skąd masz te info??? Zarabiałeś u nich coś???


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Qwik - 04-07-2014 11:08

Ta strona nie ma żadnej historii w google wiec wątpię aby była przejęta.Żeby stwierdzić czy jest to dobra strona trzeba tam zarabiać przez dłuższy czas a nie 15 minut.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - notentego - 04-07-2014 11:13

To niech przynajmniej podejdą do tego profesjonalnie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-07-2014 11:38

(04-07-2014 11:08)Qwik napisał(a):  Ta strona nie ma żadnej historii w google wiec wątpię aby była przejęta.Żeby stwierdzić czy jest to dobra strona trzeba tam zarabiać przez dłuższy czas a nie 15 minut.

Trafna sugestia .

Dla ścisłości ,strona jest nowa i nie została od nikogo przejęta.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Radiant - 04-07-2014 11:53

Bez urazy, ale czytając wypowiedzi rzekomej administracji MyLead.pl mam wrażenie, że nie ukończyła ona jeszcze nawet 18 lat.

Co do samej aplikacji to wygląda nieco lepiej niż Freebiz co nie zmienia faktu, że wygląda po prostu mało profesjonalnie...


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-07-2014 12:11

(04-07-2014 11:53)Radiant napisał(a):  Bez urazy, ale czytając wypowiedzi rzekomej administracji MyLead.pl mam wrażenie, że nie ukończyła ona jeszcze nawet 18 lat.

Co do samej aplikacji to wygląda nieco lepiej niż Freebiz co nie zmienia faktu, że wygląda po prostu mało profesjonalnie...

Dopasowujemy się do wypowiedzi danego użytkownika , więc jeśli ktoś pisze o czymś wyssanym z palca to staramy sie mu odpisać tak żeby zrozumiał..


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Szaman1644 - 04-07-2014 12:20

Sam chciałem wystartować z serwisem, innego typu, ale też serwis i nie chciałbym, żeby z góry był przyjmowany tak negatywnie.

Znają naszą opinię i wiedzą, że muszą dużo poprawić, aby zapracować na nasze uznanie i tak jak podsunąłem pomysł, żeby chociaż na początku zrobić szybkie, aby szybciej serwis się uwiarygodnił.