Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - matie996 - 27-01-2015 15:29

Mam pytanie, czy jak wstawiam okienko iframe z stream, to jakich ono powinno być wymiarów? Pewnie powinno być widać stopkę tak?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kapi - 28-01-2015 20:09

Jakie minimum do wyplaty?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - batman - 28-01-2015 20:10

50zl


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Bania - 29-01-2015 00:40

Nie czaje ja ludzi na tym forum, tacy ernerzy, a tyraja za stawke 4zl? Ja nie jestem jakims pro ernerem, a dostalem na start stawke 13zl/lead bez gadania. A zeby bylo smiesznie to na tym forum nie widzialem nawet najmniejszej wzmianki o moim partnerze.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Giorgios - 29-01-2015 17:12

To podziel się Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 29-01-2015 18:53

Na dniach programy +18 video/stream oraz Minecraft oraz LOL ! Smile

P.s
Szykujcie się na bardzo ważną nowość.. ! Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - 4Colors - 29-01-2015 19:27

(29-01-2015 18:53)MyLead.pl napisał(a):  Na dniach programy +18 video/stream oraz Minecraft oraz LOL ! Smile

P.s
Szykujcie się na bardzo ważną nowość.. ! Smile

Czekam na tego Minecrafta Big Grin
Czy ta nowość jest związana z odnowieniami?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Giorgios - 29-01-2015 19:51

Minecraft ojj będzie dobrze Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - asiorek - 29-01-2015 20:27

(29-01-2015 18:53)MyLead.pl napisał(a):  Na dniach programy +18 video/stream oraz Minecraft oraz LOL ! Smile

P.s
Szykujcie się na bardzo ważną nowość.. ! Smile
Czekam na tą nowość ;D


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - oskarkowalski123 - 30-01-2015 10:30

szukam mentora pomoze ktos cos ?