Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - SokoleOko - 21-01-2015 14:02

wiadomo już kiedy odnowienia będą ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Foxenpl - 21-01-2015 14:19

pod koniec stycznia/początek lutego


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - JustinTime - 21-01-2015 22:11

Mam pytanie mam na frebbiz kasęi chciałem "przelać" podaje dobre dane ale wyskakuje że podaje "złe" co mam zrobić?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - asiorek - 21-01-2015 22:22

(21-01-2015 22:11)JustinTime napisał(a):  Mam pytanie mam na frebbiz kasęi chciałem "przelać" podaje dobre dane ale wyskakuje że podaje "złe" co mam zrobić?
Pomyliles tematy Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 22-01-2015 17:44

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu http://mylead.pl/
DO WYGRANIA:

Pierwszy wylosowany numerek: 100 PLN, 1000 FG ,stawka +0.50gr na wszystkie programy
Drugi wylosowany numerek: 50 PLN 500 FG stawka +0.30gr na wszystkie programy
Trzeci wylosowany numerek: 3O PLN 300 FG +0.20gr na wszystkie programy
Czwarty wylosowany numerek: 200 FG
Piąty wylosowany numerek: 100 FG

Konkurs pod poniższym linkiem.
http://zarabiam.com/Temat-II-Wielki-konkurs-programu-partnerskiego-MyLead-pl-106492


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Garett - 23-01-2015 23:24

Czemu nie ma jakiegoś komunikatu o błędzie na zapisany? Podaj numer telefonu a później byle jaki PIN i nic nie ma czarne tło.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - jarowskis - 24-01-2015 00:20

skad ludzie maja tyle leadow w jeden dzien? ja nie mam ani jednego chociaz mam 2 strony z 8k likow i 4k i tam spamuje tymi linkami


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 24-01-2015 13:06

(23-01-2015 23:24)Garett napisał(a):  Czemu nie ma jakiegoś komunikatu o błędzie na zapisany? Podaj numer telefonu a później byle jaki PIN i nic nie ma czarne tło.
napisaliśmy pw, program działa poprawnie u innych partnerów.
(24-01-2015 00:20)jarowskis napisał(a):  skad ludzie maja tyle leadow w jeden dzien? ja nie mam ani jednego chociaz mam 2 strony z 8k likow i 4k i tam spamuje tymi linkami

Aby zarabiać na fp tej wielkości musisz postarać się o dobrą metodę. Na spam są niestety za małe.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - averegen - 25-01-2015 14:32

Czym maskowac linki na gg? Bo jak wysylam to wyskakuje blad i nie widac linku


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 25-01-2015 17:52

(25-01-2015 14:32)averegen napisał(a):  Czym maskowac linki na gg? Bo jak wysylam to wyskakuje blad i nie widac linku

Napisz proszę na gg 51721280 lub czacie dostępnym na naszej stronie.