Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-07-2014 09:41

WujRock - dzieki Smile poprawimy


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 04-07-2014 09:43

ktos odpowiada na wiadmosci które sie wysyła na stronie na czacie?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Szaman1644 - 04-07-2014 09:47

Szkoda, że nie ma nic rewolucyjnego. Weszliście na rynek i ani nie macie innowacyjnych programów ani szybkiej wypłaty, ani dopracowanych programów. Wydaje mi się, że kiepski początek, ale na pewno spróbuję jak będzie więcej programów.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 04-07-2014 09:54

chcemy nowych programów ale coś tam mam
[Obrazek: mylead1.jpg]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-07-2014 09:57

(04-07-2014 09:43)wojtas99 napisał(a):  ktos odpowiada na wiadmosci które sie wysyła na stronie na czacie?
Tak , na każde pytanie chętnie odpowiemy lecz czasem możemy po prostu odpisać duzo później gdy mamy duży ruch na stronie.
(04-07-2014 09:47)Szaman1644 napisał(a):  Szkoda, że nie ma nic rewolucyjnego. Weszliście na rynek i ani nie macie innowacyjnych programów ani szybkiej wypłaty, ani dopracowanych programów. Wydaje mi się, że kiepski początek, ale na pewno spróbuję jak będzie więcej programów.


W przeciągu tygodnia pojawi się jeszcze około 5 programów .


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Szaman1644 - 04-07-2014 10:05

Napisz do Was, ale ostatnio prosiłem o nowe programy HotCash to minął już miesiąc i nic i boję się, że w tym przypadku tak samo będzie Tongue

A jeszcze pytanie macie jakoś prawnie zabezpieczone wasze programy?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 04-07-2014 10:07

miła Administracja. Polecam tą stronę zarobiłem 16 zł w 30 minut super stawka


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Szaman1644 - 04-07-2014 10:10

(04-07-2014 10:07)wojtas99 napisał(a):  miła Administracja. Polecam tą stronę zarobiłem 16 zł w 30 minut super stawka

Gdzie wcześniej zarabiałeś???

P.S Miło byłoby jakbyście wprowadzili szybkie wypłaty. Więcej osób przekonałoby się na początku, że jesteście wypłacalni Tongue


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - lubiekeppa - 04-07-2014 10:10

To że zarobiłeś to nic nie znaczy . Jak pieniądze otrzymasz na konto to wtedy możesz się pochwalić !


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 04-07-2014 10:13

(04-07-2014 10:10)Szaman1644 napisał(a):  
(04-07-2014 10:07)wojtas99 napisał(a):  miła Administracja. Polecam tą stronę zarobiłem 16 zł w 30 minut super stawka

Gdzie wcześniej zarabiałeś???

P.S Miło byłoby jakbyście wprowadzili szybkie wypłaty. Więcej osób przekonałoby się na początku, że jesteście wypłacalni Tongue

firesub lubiałem zarabiac ale ludzie zaczeli tam źle promować linki

(04-07-2014 10:10)lubiekeppa napisał(a):  To że zarobiłeś to nic nie znaczy . Jak pieniądze otrzymasz na konto to wtedy możesz się pochwalić !

a dam screena jak uzbieram