Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 28-12-2014 19:55

(28-12-2014 16:16)asiorek napisał(a):  właśnie miałem zamiar, ale czekam na nowe programy u was. Mówiliście o jakiś real content wiec czekam na to, dlatego też w głównej mierze spytałem o te zmiany .. Smile

To raczej koniec stycznia lub początek lutego w zależności od tego jak szybko uporamy się z nowymi stawkami oraz ustawą.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - twisted123 - 29-12-2014 23:17

(28-12-2014 13:46)MyLead.pl napisał(a):  
(28-12-2014 13:31)twisted123 napisał(a):  No no co raz bardziej podoba mi się wasza strona. Jest bardzo funkcjonalna, lecz niższe stawki niż na eforsie.

Gdyby został wprowadzony iframe do pustej oferty zapewne bym się przeniósł do Was.

Nad stawką możemy popracować Smile Iframe do pustej wprowadzimy w przyszłym tygodniu.
Pojawią się również odnowienia oraz nowe stawki MO 9,50 do końca stycznia.

________________________________________
ps. problem zlecenia wypłat został rozwiązany.
Wkrótce kolejny konkurs Smile

Jak tylko zostanie to wprowadzone to przenoszę się do Was Smile

PS: Przypominam, że jako pierwszy zapoczątkowałem tutaj na forum subSMS od EasySub. Nie chodzi mi o serwisy typu DotPay bo na nich już działało sporo osób a same subskrypcje SMS. Pozdrawiam i liczę na szybkie wprowadzenie zmian.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - aero2 - 30-12-2014 14:11

Nie zarabiam już na subach i sprzedam tanio konto MyLead.
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-konto-MyLead-36-zl-104939


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - twisted123 - 30-12-2014 16:22

Jeszcze jedno czy odnowienia lądują u nas na koncie czy tylko jednorazowo?

//edit
Zróbcie białe tło i nie trzeba iframe Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - sqmany - 30-12-2014 21:34

Sprawdziłem program HD-Vod na stronie docelowej ,a także na swojej stronie w iframe na różnych przeglądarkach i ip, nigdzie nie działa, a konkretnie odtwarzacz, po kliknięciu przycisku odtwarzania nic się dzieję, dla pewności podesłałem linka dziewczynie ,aby to sprawdziła, jej też nie działa, co jest grane? Czyżby program został wyłączony na czas nie ogarnięcia nowej ustawy?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Zimusek - 31-12-2014 01:53

Szkoda ze na MyLead zlicza wszystkie wejścia ;x a nie tylko unikalne


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 31-12-2014 12:17

Programy zostają tymczasowo wyłączone.
http://hd-vod.pl/
http://www.hdvod24.pl/


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - SokoleOko - 31-12-2014 15:23

kiedy odnowienia wprowadzicie?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - twisted123 - 31-12-2014 15:35

Wszystkie aktywacje są subskrypcjami i odnowienia wędrują na nasze czy wasze konta?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - broofie - 31-12-2014 15:37

Pomylka