Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 16-12-2014 14:19

Nowy panel oraz statystyki przeszły moje największe oczekiwania <3 możliwość konfiguracji jest świetna ! Podoba mi się też wykres w statystyckach gdzie mogę porównać sobie do zeszłego miesiąc Wizyty/Leady/Zarobki ! Mega pomysł Smile mylead mocno na plus!


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 17-12-2014 11:52

Program sprawdzdatesmierci.pl zostaje tymczasowo wyłączony.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - rozekrr - 17-12-2014 13:07

Wiecie może kiedy przywrócicie doładowania?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 17-12-2014 17:05

Dostaliśmy od was wiele zapytań dotyczących nowej ustawy która wchodzi z dniem 25 grudnia, więc kilka słów od nas aby rozładować niepotrzebne napięcie.
Nie ulega wątpliwości to iż konwersja ulegnie spadkowi, jednak po wstępnych informacjach nie będzie to spadek na tyle duży aby dalsza promocja programów dla was jak i dla nas przestała być opłacalna.
W przeszłości serwisy sms również zmagały się z zmianami które nad wyraz dobrze przetrwały.Pamiętajcie iż zmiany dotyczą nie tylko Was,nas ale też wielu innych podmiotów które nie chcą i nie mogą pozwolić sobie na zbyt duże straty.

Od jakiegoś czasu zagraniczni partnerzy testują różne rozwiązania i sprawdzają które z nich powodują najmniejsze spadki konwersji. Najpóźniej w przyszły poniedziałek dostaniemy najlepsze,sprawdzone i przetestowane wytyczne do programów o których was poinformujemy, zanim wprowadzimy zmiany.

Obecnie mało kto jest przygotowany na zmiany oraz ich egzekwowanie więc nie działa to tak iż 25 Grudnia to dzień sądu. Dopiero reakcja rynku oraz odpowiednich podmiotów udzieli nam ostatecznej odpowiedzi, a na nią wszyscy będziemy musieli poczekać.

Od stycznia zaczną pojawiać się programy Real Content ! Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Noozer - 17-12-2014 21:52

(17-12-2014 17:05)MyLead.pl napisał(a):  Dostaliśmy od was wiele zapytań dotyczących nowej ustawy która wchodzi z dniem 25 grudnia, więc kilka słów od nas aby rozładować niepotrzebne napięcie.
Nie ulega wątpliwości to iż konwersja ulegnie spadkowi, jednak po wstępnych informacjach nie będzie to spadek na tyle duży aby dalsza promocja programów dla was jak i dla nas przestała być opłacalna.
W przeszłości serwisy sms również zmagały się z zmianami które nad wyraz dobrze przetrwały.Pamiętajcie iż zmiany dotyczą nie tylko Was,nas ale też wielu innych podmiotów które nie chcą i nie mogą pozwolić sobie na zbyt duże straty.

Od jakiegoś czasu zagraniczni partnerzy testują różne rozwiązania i sprawdzają które z nich powodują najmniejsze spadki konwersji. Najpóźniej w przyszły poniedziałek dostaniemy najlepsze,sprawdzone i przetestowane wytyczne do programów o których was poinformujemy, zanim wprowadzimy zmiany.

Obecnie mało kto jest przygotowany na zmiany oraz ich egzekwowanie więc nie działa to tak iż 25 Grudnia to dzień sądu. Dopiero reakcja rynku oraz odpowiednich podmiotów udzieli nam ostatecznej odpowiedzi, a na nią wszyscy będziemy musieli poczekać.

Od stycznia zaczną pojawiać się programy Real Content ! Smile

Serwis idzie w dobrą stronę Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 19-12-2014 10:54

doładowania wraz z innymi programami mają pojawić się w styczniu a pusta oferta na dniach Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - suchy0001 - 19-12-2014 12:02

Coś mi się nie wydaje po tych zmianach Tongue

Tapatalk xperia z2


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - sqmany - 20-12-2014 12:16

MyLead.pl to 4 serwis który na dniach testuje i muszę powiedzieć ,że ten serwis powala konwersją o.o Heart
@Edit
Tylko szkoda, że sygna się czasami nie aktualizuje, nawet po kliknieciu Ctrl+F5 ;/


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 20-12-2014 12:27

Myślałem że ironizujesz ale już wiem że sygna ma zawiechę Big Grin hehe


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Kowi11 - 20-12-2014 22:21

Dziwi mnie to że piszecie to samo co Leadmore Big Grin Dokładnie to samo Smile