Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MatiMaister - 12-12-2014 17:42

Przed chwilą założyłem konto i już mam 130 odwiedzin Smile Kurde, a nawet nie promowałem.
Już mi się podoba Lol


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 12-12-2014 17:51

(12-12-2014 17:42)MatiMaister napisał(a):  Przed chwilą założyłem konto i już mam 130 odwiedzin Smile Kurde, a nawet nie promowałem.
Już mi się podoba Lol

Znamy problem i właśnie go rozwiązujemy Smile
Podeślij proszę nick na pw.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 12-12-2014 19:40

Problem został rozwiązany Smile

Pytanie do was, zastanawiamy się nad wprowadzeniem programów +18 z SMS premium 9,50zł. Jesteście za ?Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Koja - 13-12-2014 02:50

Dodajcie, na to zawsze są chętni Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - osinex - 14-12-2014 18:27

Jak wygląda sprawa ze stawkami? Czy ulegają zmianie czy są stałe?
Czy ekipa MyLead.pl Myślała nad podniesieniem stawek do np. 6.00 ?
Wasz serwis w tej chwili jest chyba najlepszy. Myślę, że gdybyście zwiększyli stawki o 2zł wiele osób wybrało by wasz serwis zamiast konkurencji. Wszystkie ulepszenia serwisu a nawet mnogość serwisów nie przykują tylu użytkowników co wieksze stawki. Najlepszym przykładem jest freebiz. strona wygląda jak robiona na informatykę w gimnazjum a mimowszystko jest chyba wciąż najczęściej wybieranym serwisem. Eforsa mimo ciągłych problemów padających serwerów kłopotów z kontaktem z Ekipą dalej cieszy się mega popularnością ze względu na stawki które sięgają 7.50 (10zł ale to sms premium o tym nie mówimy)

Pozdrawiam.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - czlowien - 14-12-2014 18:48

(14-12-2014 18:27)osinex napisał(a):  Jak wygląda sprawa ze stawkami? Czy ulegają zmianie czy są stałe?
Czy ekipa MyLead.pl Myślała nad podniesieniem stawek do np. 6.00 ?
Wasz serwis w tej chwili jest chyba najlepszy. Myślę, że gdybyście zwiększyli stawki o 2zł wiele osób wybrało by wasz serwis zamiast konkurencji. Wszystkie ulepszenia serwisu a nawet mnogość serwisów nie przykują tylu użytkowników co wieksze stawki. Najlepszym przykładem jest freebiz. strona wygląda jak robiona na informatykę w gimnazjum a mimowszystko jest chyba wciąż najczęściej wybieranym serwisem. Eforsa mimo ciągłych problemów padających serwerów kłopotów z kontaktem z Ekipą dalej cieszy się mega popularnością ze względu na stawki które sięgają 7.50 (10zł ale to sms premium o tym nie mówimy)

Pozdrawiam.

Powiększenie stawki do 6-7 zł za lead, w momencie gdy subskrypcja nie jest zbyt kosztowna = cięcie leadów. Zrozumcie to.

Właściciele także muszą mieć zysk.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - osinex - 14-12-2014 19:02

(14-12-2014 18:48)czlowien napisał(a):  
(14-12-2014 18:27)osinex napisał(a):  Jak wygląda sprawa ze stawkami? Czy ulegają zmianie czy są stałe?
Czy ekipa MyLead.pl Myślała nad podniesieniem stawek do np. 6.00 ?
Wasz serwis w tej chwili jest chyba najlepszy. Myślę, że gdybyście zwiększyli stawki o 2zł wiele osób wybrało by wasz serwis zamiast konkurencji. Wszystkie ulepszenia serwisu a nawet mnogość serwisów nie przykują tylu użytkowników co wieksze stawki. Najlepszym przykładem jest freebiz. strona wygląda jak robiona na informatykę w gimnazjum a mimowszystko jest chyba wciąż najczęściej wybieranym serwisem. Eforsa mimo ciągłych problemów padających serwerów kłopotów z kontaktem z Ekipą dalej cieszy się mega popularnością ze względu na stawki które sięgają 7.50 (10zł ale to sms premium o tym nie mówimy)

Pozdrawiam.

Powiększenie stawki do 6-7 zł za lead, w momencie gdy subskrypcja nie jest zbyt kosztowna = cięcie leadów. Zrozumcie to.

Właściciele także muszą mieć zysk.

Nie mówie o podnoszeniu do 7zł ale np. do 5,50-6,00

Właściciele muszą mieć zysk ale zysk będzie większy gdy będą mieli dużo więcej Użytkowników z niewiele większymi stawkami niż z mniejszą ilością użytkowników a większymi stawkami.

A to, że stawka np. 5,50 za lead przyciągnie Masę nowych użytkowników od konkurencji - temu chyba nikt nie zapczeczy?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 15-12-2014 14:55

Uwaga, aby otrzymać wypłatę przed świętami prosimy o nadanie zlecenia najpóźniej do 18.12.2014 .


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - tadek7 - 15-12-2014 15:00

Szukam kogoś kto pomoże mi zarobić na sub sms. Oddam 20 % ze swoich zarobków przy każdej wypłacie ! Chętni pisac, szukam ludzi którzy cos na rym zarabiają jeśli zarabiasz 10 zł dziennie nie pisz Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Qmixu - 15-12-2014 19:02

poszukuję mentora Smile Pisać oferty priv. Smile