Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Zarobiony_Koles - 04-07-2014 06:34

Czy mi się wydaje, czy strona strasznie muli? Wczoraj zarejestrowałem się i myślałem, że przeciażenie a sprawa wygląda dzisiaj rano tak samo.. Tak samo z programami, długo się ładują.

(03-07-2014 22:08)ASTONEQ napisał(a):  
(03-07-2014 21:47)kariolmax napisał(a):  Czytajcie regulamin - podobny jak w firesie czyli możliwość cięcia leadów ( Dział 7 punkt 2 ) Undecided

to oczywiste... stawka 4 zeta na początek Big Grin już nawet taki serwis jak EasySub wyglądał na o wiele bardziej profesjonalny

EasySub był profesjonalny, podchodził do każdego klienta inwidualnie, ale do czasu. Więc nie wiem jakie jest to porównanie, na forum wyrażali się jak firma a nie jedna osoba.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Nju - 04-07-2014 08:55

Wiedziałem! że wkrótce będzie nowy serwis, i tak się stało, prawdę mówiąc lepiej bym stronkę zrobił.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 04-07-2014 08:57

już powstał kolejny


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-07-2014 08:58

(04-07-2014 06:16)Klin napisał(a):  Jesli pytanie z ta konwersja bylo na powaznie..... nie wroze Wam dobrej przyszlosci.

Zmieniliśmy na unikalne Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 04-07-2014 09:04

ktoś ma na waszejh stronie pierwszego leada?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Nju - 04-07-2014 09:08

fraudy nie wpadają, szkoda Tongue


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 04-07-2014 09:08

oj szkoda


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kariolmax - 04-07-2014 09:15

(04-07-2014 09:08)Nju napisał(a):  fraudy nie wpadają, szkoda Tongue

Próbuj kilka razy bo przecież tną leady więc któryś pewnie Ci zaliczy Tongue

@MyLead - nie zabłysnęliście na rynku ponieważ programy są robione na 3 lata wcześniej (cienie itp.). facepalm - radzę zainwestować w lepszych grafików bo nawet panel wydawcy wygląda obskórnie pokerface

Szczególnie, że facebook podglądacz jest ściągnięty z konkurencji - macie jednego wydawcę mniej (mnie)

Dla takich plagiatorów nie ten rynek Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 04-07-2014 09:33

(04-07-2014 09:08)Nju napisał(a):  fraudy nie wpadają, szkoda Tongue
Jerk2


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - WujRock - 04-07-2014 09:37

Haha, nie zarejestrowałem się a i tak widze panel roboczy , ile leadów itd..

Wystarczy wpisac http://www.mylead.pl/regulamin Jerk