Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-11-2014 19:57

(10-11-2014 18:39)GaCeL napisał(a):  Granie na czekanie Wink

trafna sugestia Smile
a jeszcze inna propozycja?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Krashai - 10-11-2014 19:58

(10-11-2014 18:39)GaCeL napisał(a):  Granie na czekanie Wink

Zgadzam się !


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Noozer - 10-11-2014 20:05

Po ilu leadach jest możliwa zmiana stawki Wink ?
Bo zamierzam u was zagościć dłużej Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-11-2014 20:16

(10-11-2014 20:05)Noozer napisał(a):  Po ilu leadach jest możliwa zmiana stawki Wink ?
Bo zamierzam u was zagościć dłużej Wink

Miło, sprawdź stawke.. Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Noozer - 10-11-2014 20:19

(10-11-2014 20:16)MyLead.pl napisał(a):  
(10-11-2014 20:05)Noozer napisał(a):  Po ilu leadach jest możliwa zmiana stawki Wink ?
Bo zamierzam u was zagościć dłużej Wink

Miło, sprawdź stawke.. Smile

Dzięki Wink Jeśli mógłbym wiedzieć to co ile leadów można ubiegać się o zmianę stawki Wink ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 10-11-2014 20:35

Nie mamy jakiś pułapów i do każdego raczej indywidualnie podchodzimy.
Może to być tydzień lub miesiąc zarabiania, najlepiej napisać do nas z zapytaniem Smile

Często też zwiększamy sami gdy widzimy stałe efekty.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Noozer - 11-11-2014 11:42

Zleciłem swoją pierwszą wypłatę, dodałem również ważną adnotacje Wink
Prosiłbym o przestrzeganie tego co tam napisałem ze względu na bezpieczeństwo Wink
Kiedy mógłbym się spodziewać wysłania środków ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 11-11-2014 13:30

(11-11-2014 11:42)Noozer napisał(a):  Zleciłem swoją pierwszą wypłatę, dodałem również ważną adnotacje Wink
Prosiłbym o przestrzeganie tego co tam napisałem ze względu na bezpieczeństwo Wink
Kiedy mógłbym się spodziewać wysłania środków ?

Dobrze Noozer Smile

Status Twojej wypłaty: Zrealizowana


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Noozer - 11-11-2014 14:33

(11-11-2014 13:30)MyLead.pl napisał(a):  
(11-11-2014 11:42)Noozer napisał(a):  Zleciłem swoją pierwszą wypłatę, dodałem również ważną adnotacje Wink
Prosiłbym o przestrzeganie tego co tam napisałem ze względu na bezpieczeństwo Wink
Kiedy mógłbym się spodziewać wysłania środków ?

Dobrze Noozer Smile

Status Twojej wypłaty: Zrealizowana

Dziękuje za wysłanie Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Mateooos - 11-11-2014 14:35

Zaczynam przygodę w waszym serwisie , zobaczymy jak mi pójdzie Big Grin