Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - tzmcyas - 19-10-2014 15:32

jak dla mnie jesteście obecnie jednym z lepszych serwisów ze wzgledu na staly i mily kontakt .


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Vertired - 21-10-2014 13:04

Poszukuje mentora na Mylead.pl Smile Rejestracja oczywiście z reffa Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 23-10-2014 11:35

ciężko dziś o mentora, ale napisz do nas na czacie, postaramy się pomóc postawić pierwsze krokiSmile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - DziQu - 23-10-2014 11:50

Pisz PW, wracam do MyLead także mogę coś pomóc Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - acrossv13 - 23-10-2014 12:12

Ile trzeba mieć leadów żebyście mi dali stawke 5 zł na np : FejsPodglądacz ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 23-10-2014 12:29

Większy wpływ na stawkę ma jakość tych leadów, także abyśmy mogli to ocenić zapraszam do testowania.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Vertired - 23-10-2014 15:53

Dzięki Panowie za odpowiedź. DziQu napisałem priv już, tak jak prosiłeś. W razie wu, skorzystam również z czatu Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - essi - 23-10-2014 18:55

(23-10-2014 12:29)MyLead.pl napisał(a):  Większy wpływ na stawkę ma jakość tych leadów, także abyśmy mogli to ocenić zapraszam do testowania.

A u was przecież chyba są same sms premium?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 23-10-2014 20:42

Wszystkie nasze programy są typu MT (Subskrypcja)


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - namo - 28-10-2014 12:16

za odnowienia nie płacicie, co?