Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 14-10-2014 15:53

Każda osoba musi samodzielnie potwierdzić chęć skorzystania z usługi lub konkursu.


Odp: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Lami - 14-10-2014 16:23

Czyli lead nie zostanie zaakceptowany czy mogę sobie sam narobić problemów?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 14-10-2014 17:30

Lead zostanie zaakceptowany jednak nie zalecamy takiego sposobu zarabiania..


Odp: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Lami - 14-10-2014 17:54

Rozumiem, dziękuję za informacje Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 14-10-2014 19:16

Program http://sprawdz-iq.pl reanimowany i już działa.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 15-10-2014 20:20

Miło nam poinformować, iż 90% programów przeszło wiele poprawek, które znacznie podniosły globalną konwersje.
Już jutro 3 nowe programy , w tym jeden niespodzianka.. Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 16-10-2014 10:09

MyLead widać ogromną różnicę w mojej konwersji przez te zmiany, tak trzymać ! Dziś już ponad 200 zł mi wleciało !Huh


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - JaTuDensze - 16-10-2014 12:45

doniuśś gdzie ty to promujesz ?Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Vertired - 17-10-2014 11:10

Mam pytanie panowie odnośnie własnej strony i banerów na nich umieszczonych. Jakieś tematyczne strony posiadacie czy? Smile Prosiłbym o odp. Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 17-10-2014 12:37

JaTuDensze - fb, fp, blogi, fora Smile czyli.. wszędzie gdzie się da ;D