Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - BloNdyN - 03-10-2014 09:52

mylead usuncie pw. Chcialbym do was wyslac ale macie pelna skrzynke Sad


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 03-10-2014 10:46

Skrzynka pusta więc możesz śmiało pisać.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 06-10-2014 11:22

dziś zleciłam expresową wypłatę, pochwalę się jutro jak szybko doszła Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - przemx - 06-10-2014 11:36

Ktoś pomoże jak zacząć? Tongue


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 06-10-2014 13:51

(06-10-2014 11:22)doniuśś napisał(a):  dziś zleciłam expresową wypłatę, pochwalę się jutro jak szybko doszła Wink
Wypłata do Ciebie została już zrealizowana. Gratulacje ostatnich zarobków , zaczynałaś od zera a doszłaś do b dobrego wyniku.

(06-10-2014 11:36)przemx napisał(a):  Ktoś pomoże jak zacząć? Tongue

Napisz do nas PW lub na czacie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 06-10-2014 19:15

Wypłaty za wrzesień wraz z ekspresowymi zleconymi dziś do godz 13 zostały zrealizowane.

Przy okazji.

W tym tygodniu startujemy z nowym programem gdzie będzie do wygrania koszulka którą każdy sam sobie będzie mógł zaprojektować Smile

Zapraszamy również do nowej formy kontaktu z nami poprzez GG:51721280


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 07-10-2014 09:22

pięknie dziękuje expresowa już doszła Smile
tak to prawda nie sądziłam, że w tak krótkim czasie tyle u was zarobie


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - JaTuDensze - 07-10-2014 09:29

doniuśś spamujesz na fejsie czy jak ? Bo ja wczoraj spamowałem ~godziny i ledwo 35 wejść miałem ;/


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 07-10-2014 09:55

JaTuDensze Smile Musisz w takim razie zmienić metodę promocji bo z taką ilością wyświetleń nie zarobisz. Poczytaj poradniki jak zarabiać na subskrypcjach.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Darven - 08-10-2014 13:51

Jakie poradniki? Wyczytałem już chyba wszystko i też mi suby SMS w ogóle nie wchodzą