Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-08-2014 20:44

Pewnie , napisz na pw swój nick w programie .


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Danysuw - 19-08-2014 20:49

Poszedl nick oraz e-mail.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Mrostry0407 - 19-08-2014 21:37

Pomyślałbym o waszym serwisie jeżeli dodalibyście walutę premium z gier, np. Riot Points, Smocze Monety, lub giftcode do MC, myśleliście o tym?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Bibix123 - 19-08-2014 22:03

wytlumaczy mi ktos jak mam sam zrobic ten rachunek ? XD
bo to troche dziwne..


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - DziQu - 20-08-2014 09:57

Ja też czekam właśnie na nowe programy, bo transmisji meczów dobrych teraz niema. Trzeba czekać na okazje typu Gran Derbi xD A tak to możnaby spamić. Jeśli macie jakieś plany do gier polecam Wam zrobić:

Darmowe RP do LoLa(sporo można na tym leadów zrobić)
Darmowe Gemsy do Smite(gra teraz jest coraz bardziej popularna a gra w nią miliony osób i dużo Polaków)
Darmowe Smocze Monety Metin2(teraz co prawda metin nie jest na topie, ale duży plus że większość graczy to dzieci neo po 10-12 lat które łatwo nabrać)
Darmowe Smocze Łzy Margonem(to samo co z metinem pełno dzieci neo)
I ostania propozycja - dodanie darmowe key do gier na steam typu Counter-Strike GO

Jeśli dodacie to co Wam napisałem to naprawdę leady zwiększą się kilkakrotnie. Jeśli chcecie służę pomocą na MyLead.pl


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Assasinoo - 20-08-2014 11:07

(20-08-2014 09:57)DziQu napisał(a):  Darmowe Smocze Monety Metin2(teraz co prawda metin nie jest na topie, ale duży plus że większość graczy to dzieci neo po 10-12 lat które łatwo nabrać)

Nie wiem czy ostatni raz grałeś w to w 2008 r kiedy sam miałeś 10 lat, ale uwierz mi, że większość graczy jest 16+.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 20-08-2014 12:58

Słuchamy propozycji i tworzymy programy pod was ! Smile

Postaramy się zrobić jakiś ogólny edytowalny program który spełni wasze wymogi odnośnie powyższych gier Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - DziQu - 20-08-2014 13:14

(20-08-2014 11:07)Assasinoo napisał(a):  
(20-08-2014 09:57)DziQu napisał(a):  Darmowe Smocze Monety Metin2(teraz co prawda metin nie jest na topie, ale duży plus że większość graczy to dzieci neo po 10-12 lat które łatwo nabrać)

Nie wiem czy ostatni raz grałeś w to w 2008 r kiedy sam miałeś 10 lat, ale uwierz mi, że większość graczy jest 16+.


Większość graczy +16? Bardzo śmieszne, napisz że rozdajesz np. darmowe smocze monety to zobaczysz ile znajdziesz teraz dzieciaków Wink W metina na PL'u grałem ostatnio chyba w 2010r. lecz na Privach grałem i swoje wiem. A większość z czego trzyma się metin to właśnie z takich dzieciaczków Smile Nie mówię że nie ma ogarniętych graczy, bo jest ich też bardzo dużo.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Assasinoo - 20-08-2014 14:25

(20-08-2014 13:14)DziQu napisał(a):  
(20-08-2014 11:07)Assasinoo napisał(a):  
(20-08-2014 09:57)DziQu napisał(a):  Darmowe Smocze Monety Metin2(teraz co prawda metin nie jest na topie, ale duży plus że większość graczy to dzieci neo po 10-12 lat które łatwo nabrać)

Nie wiem czy ostatni raz grałeś w to w 2008 r kiedy sam miałeś 10 lat, ale uwierz mi, że większość graczy jest 16+.


Większość graczy +16? Bardzo śmieszne, napisz że rozdajesz np. darmowe smocze monety to zobaczysz ile znajdziesz teraz dzieciaków Wink W metina na PL'u grałem ostatnio chyba w 2010r. lecz na Privach grałem i swoje wiem. A większość z czego trzyma się metin to właśnie z takich dzieciaczków Smile Nie mówię że nie ma ogarniętych graczy, bo jest ich też bardzo dużo.

Privy są najczęściej łatwe, więc nieudacznicy i dzieci sobie idą na priva by było łatwiej, ja mówiłem o PL. Metin nie trzyma się z dzieciaczków 12 letnich, które wyślą smsa za 20 zł. On się utrzymuje z fanatyków wydających kilka tysięcy, najczęściej pracujących za granicą.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - tomswi - 20-08-2014 14:44

Ktoś wytłumaczy mi jak wygenerować umowę? Kiedy klikam "wygeneruj umowę nic się nie dzieje.