Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 11-08-2014 08:59

Ataki ddos przybrały na sile ,jednak obecnie strona działa poprawnie Smile

Zarzuty odnośnie instantera już się robią nudne Panowie.
Jeśli chcesz u nas zarabiać a nie chcesz ryzykować to proszę tutaj przepis:

1.Zlecasz wypłatę ekspresową jeśli nam nie ufasz i po max 3 dniach masz ją u siebie na koncie (przeważnie 24h) .
2.Jeśli bardzo dużo zarabiasz uzgadniamy indywidualne warunki współpracy i wypłatę masz w 24h na koncie bez prowizji.

Nie dostajesz wypłaty :
Przestajesz zarabiać i piszesz na forum innym aby również dali sobie spokój ponieważ serwis jest nie wypłacalny.

Myślę że to całkiem uczciwe prawda?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - WintMedia - 11-08-2014 10:11

Panie MyLead.pl, powtarza się Pan


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Varnity - 11-08-2014 10:26

(11-08-2014 08:59)MyLead.pl napisał(a):  Myślę że to całkiem uczciwe prawda?

Nie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - viciu - 11-08-2014 13:53

nie zlicza mi wejść. mam program w iframe.
miał ktoś taki problem?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-08-2014 20:07

Z tygodnia na tydzień jest nas coraz liczniejsze grono, a wy zarabiacie coraz więcej i niezmiernie się z tego cieszymy Smile !

Aby nie było nudno mamy dla was małą propozycje na jeszcze szybsze zwiększenie zysków :
Podwyższymy stawkę o 0,20 gr na wszystkie programy dla wydawców, którzy zdobędą min 50 leadów do końca tygodnia 24.08.2014 !

Czas... START ! Smile

Powodzenia!


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas8 - 19-08-2014 20:12

Moze zróbcie nowe programy i nie tnijce leadow


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-08-2014 20:22

Nie tniemy leadów i możesz się sam o tym przekonać.

Mamy już gotowe 4 programy które zostaną dodane na początku września Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas8 - 19-08-2014 20:27

Miały być w tamtym tygodniu dodane przekonałem się już przeniosło mnie n stronę gier z waszej oferty a leadow nie ma do tej pory


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-08-2014 20:35

Po testach które zrobiliśmy wymagały dopracowania i dlatego musieliśmy przesunąć termin.
Przeniesienie na stronę gier wcale nie musi oznaczać aktywacji usługi. Jeśli chcesz podaj nam swój numer i sprawdzimy czy jest w bazie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Danysuw - 19-08-2014 20:42

Mozna jakos u was usunac konto, badz wypisac sie z newslettera?