Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 12-07-2014 20:46

Mi brakują jeszcze 2 leady ,ale dziś zaczęłam wiec nie jest zleWink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - poduszka12 - 13-07-2014 07:54

Jak jest u nich z konwersją? Zastanawiam się czy nie rozpocząć u nich działać na okres próbny.
Z tego co widzę to ich team zabrał sobie wszystkie rady do serca i powoli się zmienia. Naprawdę zrobili się mili i serdeczni.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - doniuśś - 14-07-2014 13:16

U mnie około 4% i jestem zadowolona Wink , rozmawiałam z nimi na czacie i maja wprowadzić wypłaty ekspresowe w przeciągu kilku dni Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Qwik - 14-07-2014 13:19

Z czego te ekspresowe wypłaty będą wypłacane jak pieniądze dostana za kilkadziesiąt dni?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 14-07-2014 13:36

mają firmę zajmują się sprzedażą nieruchomości


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 14-07-2014 16:51

Zbieramy pomysły na nowe programy ! Smile

Możecie swoje propozycje podawać tutaj lub w wiadomościach prywatnych.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - wojtas99 - 14-07-2014 17:01

bony telefony odzież to co gimby mają lub chciały by miec


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - gutek126p - 16-07-2014 11:16

Od wypłat Expresowych będzie pobierana prowizja ? ile porcent ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Nju - 16-07-2014 11:36

(16-07-2014 11:16)gutek126p napisał(a):  Od wypłat Expresowych będzie pobierana prowizja ? ile porcent ?

99%


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - milosz998 - 16-07-2014 13:10

Moja propozycja programu z którą już wyjeżdżałem nie raz:

Zdobądź koszulke z własnym nadrukiem za free. I tam: Najpierw typek sobie wkleja swój własny nadruk (np fan LOLA sobie wkleja tam swój obrazek jaki chce, dostosowuje rozmiarowo i wgl), oczywiście podaje dane, potwierdza maila a potem telefon. Tak żeby było wiarygodniej. Do tego najlepiej gdyby wszystko było po ENG i na domenie np COM. Wtedy to doda wiarygodności, bo dużo było takich firm ktore rozdawaly koszulki za free.

I nie mówcie mi że to nie miałoby wzięcia, bo to miałoby największe wzięcie chyba w sieci, gdyż można z tym wyjechać do każdej grupy ludzi.