Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 22-03-2022 11:39

(21-03-2022 19:44)chincyk napisał(a):  Wybraliście jeden z najgorszych "rotatorów" testowałem go na kilku innych serwisach i niestety nic dobrego o tym nie mogę napisać... ale przetestuję go jeszcze u Was przez jakiś czas Big Grin

Cześć, dzięki za opinię. Wierzymy jednak, że te ankiety Ci się sprawdzą i będziesz miał pozytywne doświadczenia. Jeśli miałbyś w przyszłości jakieś zarzuty czy uwagi, to daj nam znać o tym w wiadomości prywatnej, a my na pewno weźmiemy to pod uwagę i postaramy się wprowadzić zmiany. Jeśli zależy Ci też, abyśmy dodali konkretnego dostawcę do naszej oferty, to również odezwij się do nas.

Pozdrawiam, Magda, MyLead


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Shimeon - 22-03-2022 12:13

(22-03-2022 11:39)MyLead.pl napisał(a):  Jeśli miałbyś w przyszłości jakieś zarzuty czy uwagi, to daj nam znać o tym w wiadomości prywatnej

Za to ja mam jeden wielki zarzut do właścicieli strony. Big Grin


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 25-03-2022 08:29

(22-03-2022 12:13)Shimeon napisał(a):  
(22-03-2022 11:39)MyLead.pl napisał(a):  Jeśli miałbyś w przyszłości jakieś zarzuty czy uwagi, to daj nam znać o tym w wiadomości prywatnej

Za to ja mam jeden wielki zarzut do właścicieli strony. Big Grin

Cześć, jeśli chcesz się z nami skontaktować i podzielić swoimi spostrzeżeniami, napisz do nas PW. Przeanalizujemy to co według ciebie wymaga poprawy.

Pozdrawiam, Magda, MyLead


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Shimeon - 29-03-2022 15:41

(25-03-2022 08:29)MyLead.pl napisał(a):  
(22-03-2022 12:13)Shimeon napisał(a):  
(22-03-2022 11:39)MyLead.pl napisał(a):  Jeśli miałbyś w przyszłości jakieś zarzuty czy uwagi, to daj nam znać o tym w wiadomości prywatnej

Za to ja mam jeden wielki zarzut do właścicieli strony. Big Grin

Cześć, jeśli chcesz się z nami skontaktować i podzielić swoimi spostrzeżeniami, napisz do nas PW. Przeanalizujemy to co według ciebie wymaga poprawy.

Pozdrawiam, Magda, MyLead

Na szczęście już nie muszę opisywać całej sprawy, bo właśnie dowiedziałem się o zablokowaniu kampanii Lineage 2. Domyślam się, że reklamodawca owej kampanii był nieuczciwy wobec wydawców mylead. Big Grin


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 30-03-2022 10:00

(29-03-2022 15:41)Shimeon napisał(a):  
(25-03-2022 08:29)MyLead.pl napisał(a):  
(22-03-2022 12:13)Shimeon napisał(a):  
(22-03-2022 11:39)MyLead.pl napisał(a):  Jeśli miałbyś w przyszłości jakieś zarzuty czy uwagi, to daj nam znać o tym w wiadomości prywatnej

Za to ja mam jeden wielki zarzut do właścicieli strony. Big Grin

Cześć, jeśli chcesz się z nami skontaktować i podzielić swoimi spostrzeżeniami, napisz do nas PW. Przeanalizujemy to co według ciebie wymaga poprawy.

Pozdrawiam, Magda, MyLead

Na szczęście już nie muszę opisywać całej sprawy, bo właśnie dowiedziałem się o zablokowaniu kampanii Lineage 2. Domyślam się, że reklamodawca owej kampanii był nieuczciwy wobec wydawców mylead. Big Grin


W porządku Smile Gdyby coś w przyszłości budziło Twoją niepewność, śmiało do nas pisz. Dzięki feedbackowi od wydawców możemy sprawniej działać i szybciej rozwiązywać pewne kwestie.


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 11-04-2022 13:57

[Obrazek: ZJtiIlk.png]

Wprowadzamy zmiany w kampaniach VOD.PLUS i vod-base.com. Podczas tworzenia konfiguracji wydawca ma możliwość zadecydowania o wysokości opłaty za dostęp do portalu, a tym samym wyboru stawki kampanii. Stawki prezentują się następująco:

10,99 PLN za usługę, 6,50 PLN dla wydawcy
14,99 PLN za usługę, 10 PLN dla wydawcy
19,99 PLN za usługę, 13 PLN dla wydawcy

Przejdź do kampanii, by rozpocząć promocję z wybraną przez siebie stawką. Oferta działa wyłącznie na rynku polskim.

VOD.PLUS
Stawka: 6,50 - 13 PLN | Model: CPA | Typ konwersji: Założenie i płatna aktywacja konta | Kraje: PL | Podgląd: klik

[Obrazek: VOBWle5.png]

vod-base.com
Stawka: 6,50 - 13 PLN | Model: CPA | Typ konwersji: Założenie i płatna aktywacja konta | Kraje: PL | Podgląd: klik

[Obrazek: VOBWle5.png]





[Obrazek: Rt0epAi.png]

Przychodzą takie dni w roku, gdy nasze serca stają się wyjątkowo zielone (i wcale nie chodzi o wiosnę). Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzymy wszystkim wydawcom, by to samo spotkało ich serca, a przede wszystkim portfele! Wysokich stawek, dużej konwersji i samych zwalidowanych leadów! Wesołych!

Zespół MyLead


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 21-04-2022 18:43

[Obrazek: wA8v1Rw.png]

Przygotuj się na nowości w programach partnerskich Erodate. Po pierwsze, wyższe stawki. Po drugie - nowy landing page z formularzem mieszczącym się na jednej stronie, dzięki czemu osiągniesz wyższą skuteczność. Chcesz spróbować? Nowa konfiguracja nosi nazwę “Registration form”, a więcej szczegółów na temat kampanii znajdziesz poniżej.

Erodate
Stawka: 7,11 PLN | Model: CPL | Typ konwersji: Single Opt-In | Kraje: PL | Podgląd: klik

[Obrazek: 8dOUBsy.png]

Erodate 2.0
Stawka: 9,45 PLN | Model: CPL | Typ konwersji: Double Opt-In, Założenie i aktywacja konta, Potwierdzenie e-mail | Kraje: PL | Podgląd: klik

[Obrazek: 8dOUBsy.png]


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - jwppl - 22-04-2022 11:28

chciałbym ale cos nie akceptujecie w ogole mojego podania. Nie wiem czego wy właściwie wymagacie ? mam ruch z polski


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 25-04-2022 09:03

(22-04-2022 11:28)jwppl napisał(a):  chciałbym ale cos nie akceptujecie w ogole mojego podania. Nie wiem czego wy właściwie wymagacie ? mam ruch z polski

Cześć! Skontaktuj się proszę ze mną w tej sprawie poprzez wiadomość prywatną tutaj i podaj mi swój nick w MyLead. Sprawdzę, dlaczego tak się dzieje i od razu wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

Pozdrawiam, Magda, MyLead


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 04-05-2022 12:32

[Obrazek: cgSWk8M.png]

Korzystałeś już z wielu programów, ale żaden nie zaspokoił Twoich oczekiwań? W takim razie musiałeś ominąć nasze porównywarki! To gotowe landingi z listą najlepszych stron randkowych i pożyczek, z którymi możesz zarobić nawet do kilkuset złotych za leada w wielu krajach świata. O szczegółach oferty przeczytasz w opisie wybranej kampanii.

[EXCLUSIVE] Porównywarka - ranking pożyczek
Stawka: 8,40PLN - 2990,40 PLN | Model: CPL | CPA | Typ konwersji: Przyznanie pożyczki, Potwierdzenie złożenia wniosku, Kontakt z call center | Kraje: PL

[Obrazek: RxIkJdB.png]

[EXCLUSIVE] Porównywarka - ranking portali randkowych
Stawka: 2,18 PLN - 25,54 PLN | Model: CPL | CPA | Typ konwersji: Single Opt-In , Double Opt-In, Założenie i aktywacja konta, Potwierdzenie e-mail | Kraje: AU, AT, BE, CA, CZ, DK, FI, FR, DE, HU, IL, IT, JP, MX, NL, NZ, NO, PL, PT, RO, SG, ZA, ES, SE, CH, TW, UK, US

[Obrazek: RxIkJdB.png]






[Obrazek: kLn54zx.png]

Czy wiesz, że fonty na Twoim landing page powinny mieć odpowiedni rozmiar? Zajrzyj na nasz kanał na YouTube. Wrzuciliśmy tam odcinek podcastu prowadzony przez Kingę - naszą Content Manager, w którym opowiada ona o tworzeniu treści. Z odcinka dowiesz się jak pisać, by sprzedawać więcej, oraz o czym pamiętać tworząc swoją pierwszą stronę lądowania.





[Obrazek: 6ftqr6v.png]

[Obrazek: AuIgAP2.png]