Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - matiin - 17-04-2020 10:43

Jak aktywować bonus z aplikacji mobilnej?
Mam od konca marca aplikacje, zalogowany, leady wpadają, jak dostać bonus?


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 17-04-2020 13:11

Cześć @[matiin],
Bonus przyznawany jest automatycznie w przypadku regularnego korzystania z aplikacji, natomiast teraz w ramach akcji promocyjnej będziemy wysyłać dodatkowe kody.

Bonus możesz aktywować poprzez wprowadzenie go w zakładce "Twoje bonusy".

Tu możesz zapoznać się ze szczegółami - KLIK

W przypadku innych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - matiin - 23-04-2020 16:02

Co do aplikacji,
Przesune "Powiadomienia" na zielone, wyjdę z ustawień i znów wyłączone są. O co chodzi? Android


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 23-04-2020 18:49

Cześć @[matiin],
wybacz problemy techniczne. Daj nam proszę znać na PW odnośnie modelu telefonu, z którego korzystasz. Cenną informacją będzie też to, czy korzystasz z dodatkowych nakładek systemowych. Przyjrzymy się sprawie.

Z pozdrowieniami, Bartek, MyLead.


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Shimeon - 12-05-2020 15:25

Po ostatniej aktualizacji firefoxa, wchodząc w link z serwisu fastfiles wyskakuje komunikat o zablokowanej stronie oraz szkodliwym oprogramowaniu. Zróbcie coś z tym, bo ja tu nie jestem sam Wink


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 12-05-2020 18:11

Cześć @[Shimeon],
podrzucisz mi proszę screenshoota? Aktualnie wszedłem na link z domeny fastfilles48speeder.tk na Firefoxie i wszystko się bezproblemowo załadowało.

Z pozdrowieniami, Bartek, MyLead.


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Shimeon - 12-05-2020 21:50

Wysłałem pw.


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Shimeon - 27-07-2020 08:43

Chłopaki, macie w planach dodanie większej ilości kampanii pod download plików w modelu PPI?

Najbardziej interesuje mnie LP na urządzenia mobilne ze zwiększoną stawką we wszystkich krajach, przynajmniej o te kilka %. Smile


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - MyLead.pl - 28-07-2020 11:13

Cześć @[Shimeon],
na ten moment nie mamy takich planów, jednak pamiętaj o tym, że masz również możliwość zbudowania swojej strony i promowania za pomocą linków bezpośrednich. Dla ułatwienia tego typu działania w zakładce PPI znajdziesz system, który będzie automatycznie podmieniał domenę w przypadku takiej potrzeby.

Dodatkowo teraz możesz korzystać z nowego rozwiązania - Content Lockera, a konkretniej w przypadku pobierania - File Lockera - KLIK.

Gdybyś miał jakiekolwiek inne pytania pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.


RE: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - $Kamil$ - 31-08-2020 18:18

Dlaczego PPI to już nie jest PPI tylko ściana ofert?
[Obrazek: NPuTtYC.png]