Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - EfectiveWork - 09-08-2018 12:19

hah zawsze znajdą się osoby, które szukają trzeciej drogi obejścia Smile Brawo mylead za spostrzegawczośćSmile

Nie ukrywam, że miałem przyjemność dość dawno współpracować z serwisem, i bez podlizywania się obecnie z pewnością jest to najbardziej rozwijająca się firma na rynku, która dba o swoich użytkowników i kto wie...może niebawem znowu nawiąże i wrócę do współpracy z Wami Smile


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - supercola - 09-08-2018 20:23

Napisałem na PW, Prosiłbym o odpowiedź.. Smile


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - ~Queen~ - 10-08-2018 06:43

Pomoże mi ktoś w zarabianiu na mylead ? nie wiem gdzie mam promować linki..


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 10-08-2018 08:35

@[supercola], odpowiedź czeka na Ciebie na PW Smile

@[~Queen~], jasna sprawa. Jeśli posiadasz już u nas konto, to dobrze będzie zacząć od poradników i vademecum zarabiania, które znajdziesz TUTAJ. Posiadając już tą wiedzę, możesz odezwać się do naszych mentorów, najlepiej poprzez serwer Discord, dostępny TUTAJ.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - supercola - 10-08-2018 10:42

Ciepła informacja od Mylead Smile Dostałem dzisiaj informację, że "ręcznie nabijam leady z wybranych krajów poprzez proxy" i oczywiście, że jeśli jeszcze raz się pojawi takowy "fraud" to dostanę blokadę konta xDDD Najśmieszniejsze jest to, że tego nie robię, promowałem na facebooku i nie wiem jakim cudem uważają że to jest fraud... Dziwiłem się, że ludzie dostają blokady konta - teraz się nie dziwię Wink


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - radek0389 - 10-08-2018 10:47

@[supercola] może twoja konkurencja aby cię z danego miejsca wywalić, nabiła ci fraudów?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 10-08-2018 12:26

@[supercola], musiałbyś podać nick wykorzystywany na MyLead, byśmy mogli się wypowiedzieć. Natomiast posiadamy systemy, które wykrywają fraudy, sami również ręcznie regularnie kontrolujemy ruch generowany przez naszych wydwaców, stąd nie ma tutaj przypadków. Możesz być pewien, że nigdy nie zwracamy naszym wydawcom uwagi bez powodu, a wręcz przeciwnie - zawsze staramy się ich wspierać.

Jeśli chciałbyś bardziej szczegółowo wyjaśnić sytuację, to odezwij się do nas - prywatne wiadomości na forum, lub bezpośrednio na MyLead, są do Twojej pełnej dyspozycji.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - getshow - 17-08-2018 00:56

Ktos pokaże jak zarabiać na mylead?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - EfectiveWork - 17-08-2018 08:59

Masz kilku mentorów, którzy pomagają każdej osobie bez względu na to jaki poziom reprezentujesz. Po prostu napisz do nich.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 17-08-2018 09:27

@[getshow], dokładnie tak, jak napisał EfectiveWork - odezwij się do nas, najlepiej poprzez serwer Discord, tam znajdziesz zespół mentorów, którzy Ci pomogą. Do serwera możesz dołączyć już teraz -> KLIK.

Możesz też skorzystać z bloga, na którym znajdziesz zestaw nisz i pomysłów na zarabianie. Możesz wejść na niego klikając TUTAJ.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.