Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Wojo-MyLead - 14-12-2017 10:38

Jest to zależne od aplikacji którą dostarcza nam reklamodawca. Z autopsji wiem że jeśli dojdzie do takiej sytuacji, aplikacja jest szybko podmieniana.

Generalnie sami jesteśmy niezadowoleni z tego stanu rzeczy, dlatego już w najbliższym czasie pojawią się alternatywne instalatory oraz aplikację. W tym np. dodatki do przeglądarek


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - detalek.2010 - 11-04-2018 17:46

Czy w Mylead mogę też podpiąć płatności Sms Premium Rate na własną stronę i jakie są prowizje % ?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 11-04-2018 21:00

(11-04-2018 17:46)detalek.2010 napisał(a):  Czy w Mylead mogę też podpiąć płatności Sms Premium Rate na własną stronę i jakie są prowizje % ?

Oczywiście, że możesz. Możesz zarówno umieścić reklamy/przekierowania do landing page opartego o SMS, jak również dostępny jest content locker, który pozwoli zamieścić płatność bezpośrednio na swojej stronie WWW. Warto też wspomnieć, że landingi są globalne i działają także w oparciu o ścianę ofert CPA. Prowizje są różne i zależą od wybranej usługi.

Pamiętaj, że by uzyskać dostęp do SMS, musisz wypełnić podanie. Ma ono na celu bezpieczeństwo zarobionych przez naszych wydawców środków.

W razie jakichkolwiek pozostajemy do dyspozycji Wink Live czat, PW, Messenger - jak wolisz.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Kreceseo - 13-04-2018 22:01

Planujecie dodać jakieś oferty stream/vod? Mam dobry ruch pod to, showmax odpada do promocji. Ruch mam global z google.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 14-04-2018 10:13

(13-04-2018 22:01)Kreceseo napisał(a):  Planujecie dodać jakieś oferty stream/vod? Mam dobry ruch pod to, showmax odpada do promocji. Ruch mam global z google.

Jak najbardziej planujemy wprowadzenie nowych programów VOD. ShowMax ma naprawdę dobrą konwersję, ale jeśli Ci nie odpowiada, to są też inne programy VOD - CDA Premium, Player+ i Amazon Prime. Jeśli natomiast mowa o programach, które korzystać będą z ruchu globalnego z całego świata, to zawsze możesz pójść w stronę listy ofert CPA oraz PPI. Posiadamy programy partnerskie z kategorii wideo/stream, które wykorzystują właśnie te modele monetyzacji.

Wszystkie z wymienionych modeli i programów znajdziesz w swoim panelu wydawcy. W razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez system live czatu, bezpośrednio na MyLead.pl Smile

Pozdrawiamy i wysokich zarobków,
zespół MyLead


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Kreceseo - 14-04-2018 11:00

(14-04-2018 10:13)MyLead.pl napisał(a):  
(13-04-2018 22:01)Kreceseo napisał(a):  Planujecie dodać jakieś oferty stream/vod? Mam dobry ruch pod to, showmax odpada do promocji. Ruch mam global z google.

Jak najbardziej planujemy wprowadzenie nowych programów VOD. ShowMax ma naprawdę dobrą konwersję, ale jeśli Ci nie odpowiada, to są też inne programy VOD - CDA Premium, Player+ i Amazon Prime. Jeśli natomiast mowa o programach, które korzystać będą z ruchu globalnego z całego świata, to zawsze możesz pójść w stronę listy ofert CPA oraz PPI. Posiadamy programy partnerskie z kategorii wideo/stream, które wykorzystują właśnie te modele monetyzacji.

Wszystkie z wymienionych modeli i programów znajdziesz w swoim panelu wydawcy. W razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez system live czatu, bezpośrednio na MyLead.pl Smile

Pozdrawiamy i wysokich zarobków,
zespół MyLead

Konkurencja szybciej się dostosowała do mojej prośby i pomogli mi z wdrożeniem wszystkiego na moją stronę Smile Ruch mam globalny więc showmax itd. odpada.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - PatrykQ - 24-04-2018 19:17

Planujecie dodać nowe strony pod CPS, np. popularniejsze strony z grami itp


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 24-04-2018 19:47

(24-04-2018 19:17)PatrykQ napisał(a):  Planujecie dodać nowe strony pod CPS, np. popularniejsze strony z grami itp

Regularnie wprowadzamy nowe programy CPS. Jeśli jednak masz jakiś konkretny na myśli lub potrzebujesz popularniejszych programów partnerskich pod tematykę gier, to śmiało odezwij się do nas bezpośrednio poprzez live czat na MyLead.pl (prawy dolny róg ekranu). Załatwimy dla Ciebie taki, który sprosta Twoim oczekiwaniom Wink


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - wojtek109 - 09-08-2018 09:30

Co do mylead , uzbierałem kwote do wypłaty a gdy tylko chciałem ją wypłacić to konto mi zbanowano, bo podobno sam wysyłałem sobie smsy premium!
Co za żałosna strona!
Nie polecam!


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 09-08-2018 09:56

@[wojtek109], Wojtku, Twoje leady to w większości fraudy, ale głównie mowa tutaj o kampanii Lords Mobile Android. Po dogłębnej analizie okazało się, że 90% Twoich lead-ów zostało wykonanych z wirtualnej maszyny emitującej urządzenie Android. Dodatkowo IP lead-ów pokrywało się z IP Twoich logowań. Nie ma tutaj najmniejszej wątpliwości co do fraudowania. Na przyszłość radzimy poradzić się supportu co do metody promocji. Całość dotyczy kampanii afiliacyjnej. Nigdy nie promowałeś u nas Premium SMS.

W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do pełnej dyspozycji poprzez system prywatnych wiadomości.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead