Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 24-09-2015 13:32

(24-09-2015 11:46)viciu napisał(a):  przenosicie zarobki z mylead.pl?
zakładając konto na v2 i podając te same dane środki zostaną automatycznie przeniesione. Możemy również przenieść ręcznie,w takim przypadku napisz do nas podając login v1 i v2. Konto na v1 zostaje zablokowane.

(24-09-2015 12:06)antyk napisał(a):  Gdzie znajde tą aplikacje viral?
Programy z aplikacja viral mają ikonkę fb przy sobie. Dodatkowo są również programy w których dodaliśmy opcje podpięcia własnej viralki podając App id i App secret. (Opcja przy konfiguracji linku)


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - kyniu6 - 24-09-2015 18:59

Ta viralka już wczytuje się 5 minut i dalej ani 1% nie ma..


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 24-09-2015 19:05

(24-09-2015 18:59)kyniu6 napisał(a):  Ta viralka już wczytuje się 5 minut i dalej ani 1% nie ma..
Jaka viralka ? Który program?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - kyniu6 - 24-09-2015 19:10

Friendspy, skonfigurowałem link i nawet nie mogę w niego wejść bo się nie wczytuje Smile


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - dzejkobs - 24-09-2015 20:00

@[MyLead.pl] Który program oprócz frienspy ma podpientą viralkę bo nie mogę znaleźć facepalm


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Apps - 24-09-2015 22:05

Czy można sprawdzić gdzieś poprawność wysłanego kodu SMS premium poza wpisaniem na stronie pobierania ?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 25-09-2015 08:00

(24-09-2015 19:10)kyniu6 napisał(a):  Friendspy, skonfigurowałem link i nawet nie mogę w niego wejść bo się nie wczytuje Smile
Prawdopodobnie było chwilowe obciążenie przy dużej wysyłce.Już to zoptymalizowaliśmy.
(24-09-2015 20:00)dzejkobs napisał(a):  @[MyLead.pl] Który program oprócz frienspy ma podpientą viralkę bo nie mogę znaleźć facepalm
konkursiphone(własna), sg6edge(własna), hdsportstream(nasza), webgazeta(własna) Jeśli chcesz na jakimś programie to możemy dodać.
(24-09-2015 22:05)Apps napisał(a):  Czy można sprawdzić gdzieś poprawność wysłanego kodu SMS premium poza wpisaniem na stronie pobierania ?
Możesz do na napisać podając czas,program,nr tel i kod.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - lukaswu - 25-09-2015 11:30

Podpinanie własnej app daje dobry efekt, ale jak już pisałem do programisty potrzebna jest opcja edytowalności id domeny, która jest podpięta pod naszą app - bez tego ani rusz bo nazbiera się kilka k zalogowanych osób i fb blokuje domenę z tym id, wtedy nie możemy wysłać wiadomości do uzbieranych użytkowników i wszystko od nowa.. ;/ 2. Po kliknięciu w nazwę swojej aplikacji w poście na tablicy użytkownika przekierowuje do domeny globalnej bez id, wtedy też nie zlicza wejść ani leadów na moje konto.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - dzejkobs - 26-09-2015 07:24

Dlaczego w programie FriendSpy po wejściu w link nie ma opcji zaloguj jak to było wczesniej tylko jest opcja szukaj? I dlaczego zebrane tokeny nie są wykorzystywane?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Vadys - 26-09-2015 08:39

Jest jakaś miła osoba która pomogła by zacząć zarabiać tutaj? Za jakiś % zarobków?