Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Patenciarz - 05-07-2014 10:27

Ta sygnaturka mylead , 3 kwadraty i napis , dali byscie mi piataka to bym lepiej zrobil Tongue Nie chce hejtowac to tylko moja opinia Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - displayname - 05-07-2014 10:47

(05-07-2014 10:27)Patenciarz napisał(a):  Ta sygnaturka mylead , 3 kwadraty i napis , dali byscie mi piataka to bym lepiej zrobil Tongue Nie chce hejtowac to tylko moja opinia Smile

hehe dokładnie, jako grafik z wieloletnim stażem mam niezły ubaw, również z niektórych programów graficznie okropnych.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - milosz998 - 05-07-2014 11:20

Nawet jeśli administracja ma dobre zamiary to ja wątpię ze długą pociągną z tym serwisem, ale oczywiście nikogo nie skreślamy. A programy przecież nie są jakieś tragiczne, wyglądają zupełnie normalnie, ja nie wiem co wy byście tam jeszcze chcieli.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - poduszka12 - 05-07-2014 12:25

Sam nie wiem co o tym myśleć. Nie chcę nikogo skreślać, lecz wasze wypowiedzi mnie odstraszają.
Jeżeli chcecie mieć szacunek i uznanie wśród ludzi to radzę odpowiadać zupełnie poważnie.
Zachowywać się tak, jak na firmę przystało.
Nawet Karol który jest tak młody jest bardziej poważny od was.
Jeżeli chcecie mieć sumiennych i wiernych użytkowników to radzę ich traktować milej. Bez względu na ich wypowiedzi. Zapamiętajcie "Człowiek chciwy jest".
Samo słowo "Umrzyj" świadczy o waszej małej precyzyjności.
Co do samej grafiki, polecam obniżyć stopkę z regulaminem, przy niektórych programach jest za bardzo widoczna i duża. Wydaje mi się że niektóre programy są robione "na odwal się". Program ma kusić wyglądem.
Sam serwis wygląda w miarę ok, wygląd ma dość estetyczny.
Powinniście zatrudnić do waszej ekipy kogoś ze stażem. Sami macie zbyt małe doświadczenie.
Nie traktujcie mojej wypowiedzi jako atak na was, potraktujcie ją bardziej jako wskazówkę. Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-07-2014 13:24

(05-07-2014 12:25)poduszka12 napisał(a):  Sam nie wiem co o tym myśleć. Nie chcę nikogo skreślać, lecz wasze wypowiedzi mnie odstraszają.
Jeżeli chcecie mieć szacunek i uznanie wśród ludzi to radzę odpowiadać zupełnie poważnie.
Zachowywać się tak, jak na firmę przystało.
Nawet Karol który jest tak młody jest bardziej poważny od was.
Jeżeli chcecie mieć sumiennych i wiernych użytkowników to radzę ich traktować milej. Bez względu na ich wypowiedzi. Zapamiętajcie "Człowiek chciwy jest".
Samo słowo "Umrzyj" świadczy o waszej małej precyzyjności.
Co do samej grafiki, polecam obniżyć stopkę z regulaminem, przy niektórych programach jest za bardzo widoczna i duża. Wydaje mi się że niektóre programy są robione "na odwal się". Program ma kusić wyglądem.
Sam serwis wygląda w miarę ok, wygląd ma dość estetyczny.
Powinniście zatrudnić do waszej ekipy kogoś ze stażem. Sami macie zbyt małe doświadczenie.
Nie traktujcie mojej wypowiedzi jako atak na was, potraktujcie ją bardziej jako wskazówkę. Smile

Na wypowiedzi takie jak ta odpowiadamy z pełną powaga i cenimy sobie konstruktywną krytykę. Na szacunek i uznanie firmy zapracowują z czasem "robiąc swoje", tak jak należy i każdy potencjalny użytkownik to doskonale zrozumie. Ponad to rozumie też, że wypowiedzi serwowane przez ludzi które nie są niczym uzasadnione, a mają zamiar tylko i wyłącznie wywołać zamieszanie lub oburzenie ,zostają przez nas traktowane w ten sam niedbały sposób. Jeśli ktoś tego nie rozumie i wyraża brak szacunku do nas jako partnera poprzez pisanie nieprawdy nie będzie przez nas poważnie traktowany.

Napisz proszę w jakich programach, a zrobimy co w naszej mocy Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Assasinoo - 05-07-2014 14:36

Nie robi się spacji przed kropką ani przecinkiem.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-07-2014 16:29

(05-07-2014 14:36)Assasinoo napisał(a):  Nie robi się spacji przed kropką ani przecinkiem.

Przykro nam , ale masz symptomy internetowego trolla który ma skrajny stosunek do netykiety ,w tym najdrobniejszych literówek.

Teraz Cie nakarmiliśmy ,ale już więcej tego robić nie będziemy Smile


Exclamation


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Majka - 05-07-2014 16:38

(05-07-2014 16:29)MyLead.pl napisał(a):  
(05-07-2014 14:36)Assasinoo napisał(a):  Nie robi się spacji przed kropką ani przecinkiem.

Przykro nam , ale masz symptomy internetowego trolla który ma skrajny stosunek do netykiety ,w tym najdrobniejszych literówek.

Teraz Cie nakarmiliśmy ,ale już więcej tego robić nie będziemy Smile


Exclamation

Jak macie zamiar cały czas się wymądrzać to może lepiej nic nie piszcie Idea
Za 3 dni nie będzie można znaleźć nic sensownego w temacie tylko same pierdoły.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Assasinoo - 05-07-2014 17:35

(05-07-2014 16:29)MyLead.pl napisał(a):  
(05-07-2014 14:36)Assasinoo napisał(a):  Nie robi się spacji przed kropką ani przecinkiem.

Przykro nam , ale masz symptomy internetowego trolla który ma skrajny stosunek do netykiety ,w tym najdrobniejszych literówek.

Teraz Cie nakarmiliśmy ,ale już więcej tego robić nie będziemy Smile


Exclamation
Jeżeli X osób zwraca Ci uwagę na to, że Twoje posty wyglądają jak posty 13-latka, a nie wiarygodnego właściciela serwisu sub sms, to może coś w tym jest? Dalej upierasz się przy swoim i potrafisz jedynie atakować osoby zwracające Ci uwagę, operować dziecinnymi odzywkami... Zastanów się nad sensem prowadzenia swojego serwisu, tego tematu. W tym serwisie nie ma nic nowego, innowacyjnego, programy są prawie żywcem zerżnięte, nic mi do tego, ale nie uważasz, że nie mając pomysłu na swój serwis lepiej go wcale nie robić?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - jambos - 05-07-2014 18:25

strona juz nie dziala Big Grin