Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - lukaswu - 04-09-2015 11:45

juz ok.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Dante_/ - 04-09-2015 18:39

Jeżeli ktoś zaloguje się do aplikacji to w godzinach szczytu powinien on sam u siebie na profilu udostępnić program tak? Pytam się, ponieważ zalogowałem się z jednego konta no i nic nie udostępniło, a raczej godziny szczuty już są za nami. Więc według mnie coś nie działa albo mamy inne opinie co do godziny szczytu.

@Edit
A i kiedy będą subskrypcje, albo chociaż premium sms z mniejszą stawką?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 04-09-2015 19:20

(04-09-2015 18:39)Dante_/ napisał(a):  Jeżeli ktoś zaloguje się do aplikacji to w godzinach szczytu powinien on sam u siebie na profilu udostępnić program tak? Pytam się, ponieważ zalogowałem się z jednego konta no i nic nie udostępniło, a raczej godziny szczuty już są za nami. Więc według mnie coś nie działa albo mamy inne opinie co do godziny szczytu.

@Edit
A i kiedy będą subskrypcje, albo chociaż premium sms z mniejszą stawką?

Na chwilę obecną będziemy wysyłać ręcznie w godzinach wieczornych(do końca testów). SMS MT za 3 tygodnie(może wcześniej),co do MO to jaką stawkę potrzebujesz i na jakim programie ?


Dodaliśmy małą aktualizacje opisu.

Jak to działa?
1.Konfigurujesz swój link wybierając jedną z opcji:

Share - przy wejściu na stronę pojawi się popup, który można wyłączyć dopiero po udostępnieniu strony
Login - żeby przejść do do płatności trzeba się zalogować na Facebooku, logowania się zapisują w panelu, codziennie w godzinach szczytu użytkownicy sami będą publikować reklamy twojej konfiguracji
Login + Share - połączenie obydwóch opcji

2. Promujesz swój link.
3. Użytkownik loguję się przez Facebooka na twojej konfiguracji.
4. Użytkownik przechodzi do formularza SMS.
5. System automatycznie udostępnia reklamę twojej konfiguracji w godzinach szczytu.
6. Znajomi użytkownika wchodzą na stronę i zarabiasz kilkukrotnie więcej.
7.Cieszysz się z kilkukrotnie większych zarobków.

Czy po kolejnym udostępnieniu mam pewność iż środki zostaną przypisane mojej konfiguracji?
Tak,system zapisuje logowania oraz ostatnie rejestracje.Jeżeli udostępniamy posty,każdy użytkownik reklamuje konfigurację na której się zarejestrował.

Czy mogę otrzymać dostęp do tokenów?
Ze względu na trwające testy działania aplikacji obecnie nie ma takiej możliwości.

Co jest udostępniane w momencie zarejestrowania użytkownika na aplikacji?
Jest to post z miniaturką oraz opisem programu który promujesz.

Czy promowanie aplikacji wiąże się dla mnie z dodatkowymi korzyściami?
Oczywiście, zarabiasz na SMS tak jak na innych programach, dodatkowo posiadasz system pobudzania użytkowników, dzięki czemu będziesz więcej zarabiać!


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - broofie - 04-09-2015 19:24

Kto odpowiada za promowanie programow z viralki? Zalozmy, ze nie dodam zadnego opisu tylko sam link, ktos zlozy reklamacje, zwrot pieniedzy mu nie wystarczy wiec sprawe zlozy do sadu.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Dante_/ - 04-09-2015 19:25

Do 10pln koszt sms ( bodajże to będzie 9,84pln brutto ), a program to friendspy ( viralka ).


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 04-09-2015 19:30

(04-09-2015 19:24)broofie napisał(a):  Kto odpowiada za promowanie programow z viralki? Zalozmy, ze nie dodam zadnego opisu tylko sam link, ktos zlozy reklamacje, zwrot pieniedzy mu nie wystarczy wiec sprawe zlozy do sadu.

Obecnie opisy nadajemy my lub nie dodajemy w ogóle. Za programy również my odpowiadamy. Użytkownicy każdorazowo muszą wyrazić zgodę na aplikacje fb.

(04-09-2015 19:25)Dante_/ napisał(a):  Do 10pln koszt sms ( bodajże to będzie 9,84pln brutto ), a program to friendspy ( viralka ).

Jutro dodamy.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - rozekrr - 05-09-2015 15:13

Jak się sprawdza wpadanie ze świata na plikach?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Dante_/ - 05-09-2015 15:19

Wiadomo +- kiedy będzie mniejsza stawka, a i kiedy będzie automatyzowane publikowanie programów przez aplikacje?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 05-09-2015 15:28

(05-09-2015 15:13)rozekrr napisał(a):  Jak się sprawdza wpadanie ze świata na plikach?
Bardzo dobrze Wink +5-10% do zysków.

(05-09-2015 15:19)Dante_/ napisał(a):  Wiadomo +- kiedy będzie mniejsza stawka, a i kiedy będzie automatyzowane publikowanie programów przez aplikacje?
Co do stawki napisaliśmy priv.
Automatyczne publikowanie cały czas działa. Dziś już była wysyłka.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - rozekrr - 05-09-2015 16:07

Na programie movieplaytube nie tłumaczy komentarzy pod dany kraj.