Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - milosz998 - 31-08-2015 23:35

Ja miałem to samo na początku już. V2 bardzo wolno mi się ładowało, teraz raz ładuje się normalnie, raz wolno.

V1 przedwczoraj (lub wczoraj) też raz bardzo wolno mi się ładowało przy logowaniu potem wszystko chodziło już ok

I jak z tą Viralką?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 31-08-2015 23:46

(31-08-2015 23:35)milosz998 napisał(a):  Ja miałem to samo na początku już. V2 bardzo wolno mi się ładowało, teraz raz ładuje się normalnie, raz wolno.

V1 przedwczoraj (lub wczoraj) też raz bardzo wolno mi się ładowało przy logowaniu potem wszystko chodziło już ok

I jak z tą Viralką?

Viralka w trakcie.
Owszem były problemy z serwerem ale na V1,sytuacja została już opanowana. Co do v2, codziennie wymieniamy kilkadziesiąt wiadomości i nikt nam nie zgłaszał aby strona wolno chodziła. Sprawdzimy to jutro dokładnie.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - milosz998 - 01-09-2015 11:15

Tylko mówię. Na V2 pamiętam że jak robilem konto i się 1 raz logowałem to długo to trwało. Potem strona już chodziła normalnie. I tak może jeszcze z 2 razy się zdarzyło.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Dante_/ - 01-09-2015 15:59

Strona co jakiś czas nie chce się ładować, tak samo programy partnerskie..


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - CHWDP - 01-09-2015 16:00

502 Bad Gateway
nginx

Strona siadla,


(01-09-2015 15:59)Dante_/ napisał(a):  Strona co jakiś czas nie chce się ładować, tak samo programy partnerskie..

I nie wiem wlasnie czy przez to przez 2h leadow zadnych nie mialem...


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 01-09-2015 19:16

Zrobiliśmy dodatkową optymalizacje.Jutro ostatni 3 krok dla pewności.
(01-09-2015 15:59)Dante_/ napisał(a):  Strona co jakiś czas nie chce się ładować, tak samo programy partnerskie..

(01-09-2015 16:00)CHWDP napisał(a):  502 Bad Gateway
nginx

Strona siadla,


(01-09-2015 15:59)Dante_/ napisał(a):  Strona co jakiś czas nie chce się ładować, tak samo programy partnerskie..

Zrobiliśmy dodatkową optymalizacje. Jutro jeszcze ostatni 3 krok i problem zniknie raz na zawsze Smile


I nie wiem wlasnie czy przez to przez 2h leadow zadnych nie mialem...

Dodaliśmy skracacze. Promocja na FB będzie od dziś znacznie przyjemniejsza.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 02-09-2015 17:13

Dodaliśmy panel konfiguracji w którym możecie sprawdzać swoje najlepsze kreacje.
[Obrazek: 4vigcx.jpg]


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 03-09-2015 16:56

Program http://friendspy.pl/ w kategorii socialshare posiada już podpiętą aplikacje którą możecie promować. Zaczynamy pierwsze otwarte testy.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - zozols1 - 03-09-2015 18:54

Co dokładnie jest udostępniane na fb gdy ktoś wejdzie w apkę? Czy my mamy z tego korzyści takie jak mamy z normalnego promowania programów? Moglibyście to dokładniej wyjaśnić?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 03-09-2015 19:33

(03-09-2015 18:54)zozols1 napisał(a):  Co dokładnie jest udostępniane na fb gdy ktoś wejdzie w apkę? Czy my mamy z tego korzyści takie jak mamy z normalnego promowania programów? Moglibyście to dokładniej wyjaśnić?

Promowany program, polecam przetestować. Tak oczywiście. Jutro w panelu pojawi się dokładny opis działania oraz funkcji. Proszę pamiętać że to testy i jeszcze wszystko możemy dopracować i zmienić.