Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - milosz998 - 27-08-2015 22:30

A kurcz bo 203 wizyt dziś, niby to nic, ale jednak u was zawsze coś wpadało nawet przy 100 wizytach na streamie.

Trudno. Nie ma dnia.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 28-08-2015 11:38

(27-08-2015 22:30)milosz998 napisał(a):  A kurcz bo 203 wizyt dziś, niby to nic, ale jednak u was zawsze coś wpadało nawet przy 100 wizytach na streamie.

Trudno. Nie ma dnia.

milosz998 to za mało wizyt aby cokolwiek wywnioskować. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać zmień program/stawkę lub nisze Smile


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 28-08-2015 17:55

Już w panelu.

[Obrazek: 2zp5jf8.jpg]
[Obrazek: 16kyjxu.jpg]
[Obrazek: 2ni87zs.jpg]
[Obrazek: 2irq3ra.jpg]


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 29-08-2015 16:52

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage !
https://www.facebook.com/pages/MyLeadpl/642179162568042


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - patulsky1337 - 30-08-2015 00:18

No no, nowe programy wyglądają świetnie Big Grin


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - rodrigez - 30-08-2015 16:02

Nie chciałem, ale musze...

http://kartapsf.pl/
Wysłałem 2 SMS zgodnie z informacją na stronie. SMS o wartości 19 zł Netto. Pieniądze zostały

[Obrazek: screen1.jpg]

pobrane z konta. SMS o treści ag.psc na numer 91900 oraz Ag.psc na numer 91900

W odpowiedzi zamiast PINU otrzymałem sms zwrotny o treści:
Bledna wiadomosc. Sprwadz pierwsze slowo i numer, na jaki wysylasz. Sprobuj jeszcze raz.
Screen z potwierdzeniem poniżej. Wszystko przetestowałem 2 razy, aby mieć pewność i dowód, że nie jest to tylko przypadek.

[Obrazek: screen2.jpg]

W efekcie wydałem 2 x 19 zł netto
NIE OTRZYMAŁEM żadnego leada!
NIE otrzymałem nawet poprawnego kodu aby uzyskać dostęp do usługi!

Potwierdzenie statystyk z panelu po wykonanych testach:

[Obrazek: screen3.jpg]

[Obrazek: screen4.jpg]

Pilnie proszę o wyjaśnienie tego oszustwa. Chciałem przetestować LeadNow czy jest jakikolwiek sens zmiany serwisu SubSMS i już po pierwszych testach jestem całkowicie zniechęcony…
Co więcej… oferujecie tylko 2 modele płatności MO 19 i 25, praktycznie w żadnym PP nie można wybrać subskrypcji MT… Macie chyba najniższe stawki wynagrodzenia podstawowego wśród konkurencji a Wasz system NIE działa, leady nie są naliczane.

Proszę o publiczne wyjaśnienie oraz zwrot pełnej kwoty tj. 2x19 zł Netto = 46,76 brutto


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 30-08-2015 16:55

Nasz błąd. Wprowadzaliśmy poprawki w programie.
Programista zrobił literówkę i wpisał ag.psc zamiast ag psc. Dlatego też nie otrzymałeś poprawnego kodu oraz lead ponieważ to nie nasza usługa.
Oczywiście środki zwracamy, literówka jest poprawiona a usługa ponownie działa poprawnie.

Co do stawki to oferujemy każdemu najlepsze na rynku. Wystarczy z nami porozmawiać.
Dodatkowo każdy w łatwy sposób może zwiększyć stawkę o 70 gr, a w ten weekend nawet do 12.50 PLN.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - CHWDP - 31-08-2015 17:09

Dlaczego strona się wolno ładuje?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 31-08-2015 17:11

(31-08-2015 17:09)CHWDP napisał(a):  Dlaczego strona się wolno ładuje?

Mylead v1 czy v2 ? W jakim momencie dokładnie?

Nie zauważyliśmy problemów.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - CHWDP - 31-08-2015 17:25

(31-08-2015 17:11)MyLead.pl napisał(a):  
(31-08-2015 17:09)CHWDP napisał(a):  Dlaczego strona się wolno ładuje?

Mylead v1 czy v2 ? W jakim momencie dokładnie?

Nie zauważyliśmy problemów.

v2 ale to roznie czasami wolno mi idzie, a czasami normalnie to moze u mnie jakies problemy ;p