Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 20-08-2015 10:54

(20-08-2015 00:46)patulsky1337 napisał(a):  Nio u mnie właśnie też :<

(20-08-2015 01:09)nykkusek napisał(a):  Cookies pewnie

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

(20-08-2015 10:34)kubeq24 napisał(a):  wyczyściłem cookies i nic się nie zmieniło

(20-08-2015 10:48)Blashix napisał(a):  U mnie też nie ma aktywnych programów.



Już wszystko wróciło do normy. Przepraszamy za problemy.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - prololex - 20-08-2015 14:02

Są jakieś specjalne zakazy (obostrzenia) co do programy zapisane.pl?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 20-08-2015 14:11

(20-08-2015 14:02)prololex napisał(a):  Są jakieś specjalne zakazy (obostrzenia) co do programy zapisane.pl?

Jęśli promujesz zgodnie z Regulaminem to będzie wszystko ok. Najlepiej podesłać do nas konkretny przykład z zapytaniem.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - ZexKox - 20-08-2015 14:24

Co do programu zapisany czy jest możliwość zrobienia wyboru stawki przy generowaniu oferty ? Tak aby można było mieć jedną ofertę na 10 PLN, a drugą na 7 PLN ?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 20-08-2015 14:29

(20-08-2015 14:24)ZexKox napisał(a):  Co do programu zapisany czy jest możliwość zrobienia wyboru stawki przy generowaniu oferty ? Tak aby można było mieć jedną ofertę na 10 PLN, a drugą na 7 PLN ?

Dla danego programu jest tylko jedna stawka. Możesz jednak promować na v1 i v2 przez co osiągniesz swój cel.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Majka - 20-08-2015 16:33

MyLead, wspominaliście coś o odnowieniach. Nowe stawki...
Mogę się dowiedzieć jak to będzie wyglądać i kiedy wprowadzicie?
Chodzi mi jakie stawki proponujecie dla partnerów/ jakie stawki sms dla "gości" zamawiających subskrypcje.

W programie movieplaytube nie można było by dodać po prostu opisu z filmweb (taka opcja dla leniuchów).

Pewnie do Was wpadnę Tongue


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 20-08-2015 19:16

(20-08-2015 16:33)Majka napisał(a):  MyLead, wspominaliście coś o odnowieniach. Nowe stawki...
Mogę się dowiedzieć jak to będzie wyglądać i kiedy wprowadzicie?
Chodzi mi jakie stawki proponujecie dla partnerów/ jakie stawki sms dla "gości" zamawiających subskrypcje.

W programie movieplaytube nie można było by dodać po prostu opisu z filmweb (taka opcja dla leniuchów).

Pewnie do Was wpadnę Tongue

Majka,

Za 3 tygodnie pojawią się dwie nowe stawki MT odnowienia.Wcześniej jeśli chcesz napiszemy do Ciebie i będziesz testerem. Tyle mogę zdradzić dziś.
W movieplaytube jutro będzie wersja dla leniuchów Smile

p.s
w topce mamy Twoją imienniczkę która bardzo dobrze sobie radzi Smile


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Majka - 21-08-2015 15:48

Literówka Tongue


[Obrazek: 11885340_1653843718195899_1028142747551698831_n.jpg]


Unikalnych wizyt Smile

PS: Odnowień tych za 2,5 jeszcze nie ma na v2?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 21-08-2015 17:06

(21-08-2015 15:48)Majka napisał(a):  Literówka Tongue


[Obrazek: 11885340_1653843718195899_1028142747551698831_n.jpg]


Unikalnych wizyt Smile

PS: Odnowień tych za 2,5 jeszcze nie ma na v2?

ah dzięki! Zawsze czujna Wink

Niestety nie, na v2 pojawią się nowe usługi z odnowieniami.

(21-08-2015 17:13)Majka napisał(a):  ...

Tak, monitorujemy problem. Wynika to z tego iż przenosimy się na inny serwer.
Jeszcze dziś wieczorkiem będzie ok.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 24-08-2015 21:36

Wakacje dobiegają końca, przed nami zimniejsze dni, za to coraz gorętsze statystyki w MyLead.Cool

Prace wraz z testami nowej odsłony MyLead V2 zmierzają ku końcowi, jednak nie oznacza to iż spoczniemy na laurach.Na chwilę obecną serwis jest postawiony na nowym silniku oraz dużo wydajniejszym serwerze.Ma to wiele plusów a co więcej daje nam bardzo dobrą podstawę do przygotowania dla Was serwisu w którym każdy znajdzie to czego potrzebuje.

Dotychczas dodaliśmy:
Programy globalne- Zarabiasz jeszcze więcej dzięki monetyzacji ruchu zagranicznego,stawka za lead nawet ponad 30 zł !
Aplikacja (Android/IOS)-Statystyki zawsze pod ręką,notyfikacje o nowych lead,zleconej wypłacie oraz wielu innych.
Ranking użytkowników-Coddzienna dawka motywacji dla każdego.
Ranking programów - Sprawdź które z programów cieszą się większą popularnością.
Dzienne oraz miesięczne raporty email o Twojej promocji.
Powiadomienia GG.
Szczegółowe statystyki analizujące Twoją promocje w porównaniu do poprzedniego dnia/tygodnia/miesiąca.
Czytelniejsze oraz bardziej intuicyjne statystyki.
Ostatnie aktywności na koncie.
Ilość użytkowników online w Twoich kreacjach.
Nowe programy
i więcej..
Czekasz na gateway,postback,rotator banerów,skracacze oraz domeny śmieciowe? Jeszcze w tym tygodniu.
to nie wszystko !

Chcesz mieć wyższą stawkę ?
Pobierz aplikacje (IOS/ANDROID) otrzymuj powiadomienia o nowych lead/wypłacie/wiadomości itd oraz zgarnij +20 gr dla stawek MO.
Dodaj screen wypłaty lub zarobków do forumowej galerii, naszego działu lub swojego tematu. Uzyskaj stawkę +50gr na 24h!

Dla miłośników MT oraz odnowień mamy również dobrą informacje, za trzy tygodnie znajdziecie u nas nowe stawki MT oraz MT odnowienia.

Zapraszamy na MyLead.eu V2