Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 09-08-2015 18:09

Oglądałem dzisiaj nową wersje serwisu V2 ( tutaj dziękuje MyLead.pl za taką możliwość) i powiem, że jest na co czekać. Nie chce zdradzać co dokładnie będzie w nowej wersji ale zmieniło się wiele rzeczy ( w pozytywnym kierunku) pod względem programów, wyglądu, przejrzystości i funkcji powiadomień. A podobno to jeszcze nie koniec zmian.

Jutro testuje zaliczanie wyświetleń i konwersje. Mam nadzieję, że tutaj też wypadnie pozytywnie w co nie wątpię.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 09-08-2015 18:30

(09-08-2015 18:09)patulsky1337 napisał(a):  Oglądałem dzisiaj nową wersje serwisu V2 ( tutaj dziękuje MyLead.pl za taką możliwość) i powiem, że jest na co czekać. Nie chce zdradzać co dokładnie będzie w nowej wersji ale zmieniło się wiele rzeczy ( w pozytywnym kierunku) pod względem programów, wyglądu, przejrzystości i funkcji powiadomień. A podobno to jeszcze nie koniec zmian.

Jutro testuje zaliczanie wyświetleń i konwersje. Mam nadzieję, że tutaj też wypadnie pozytywnie w co nie wątpię.

MyLead V2 to rok doświadczeń,kontaktu z partnerami i obserwacji.To rok zbierania pomysłów aby wykuć dla Was system który pozwoli zarabiać przyjemniej i jeszcze więcej. Trwają pierwsze testy a przed nami jeszcze sporo pracy. Dzięki za miłe słowa !


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - milosz998 - 13-08-2015 12:18

A co z zarobionym hajsem na v1? Zniknie?

I na razie same MO.... Ehhh


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 13-08-2015 12:19

(13-08-2015 12:18)milosz998 napisał(a):  A co z zarobionym hajsem na v1? Zniknie?

Dużo tego hajsu?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - milosz998 - 13-08-2015 12:27

25 zł nie całe

Dla mnie dużo Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 13-08-2015 16:57

(13-08-2015 12:27)milosz998 napisał(a):  25 zł nie całe

Dla mnie dużo Smile

Możesz przenieść tylko napisz do MyLead np. na gg. Ja dzisiaj napisałem i mówili, że mi przeniosą hajs na nową wersję więc Tobie też powinni.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 13-08-2015 17:26

Środki oczywiście możemy przenieść, jednak wtedy stare konto jest usuwane.Jest możliwość wypłaty środków aż do listopada.
Można również przenieść środki samemu " Przy logowaniu do mylead.eu na stare dane z mylead.pl przenosi do rejestracji z wstępnie uzupełnionymi danymi. Po ukończonej rejestracji na V2 automatycznie przenosi stan konta.
Warunek jest taki że użytkownik nie posiada konta na v2.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kubeq24 - 14-08-2015 14:56

kilka pytan: (jestem zarejestrowany na mylead.eu)

1.Ile jest wszystkich programów? w informacjach pisze, że około 40, naliczyłem równo 22.

2.Kiedy będą programy dla zagranicy?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 15-08-2015 11:30

(14-08-2015 14:56)kubeq24 napisał(a):  kilka pytan: (jestem zarejestrowany na mylead.eu)

1.Ile jest wszystkich programów? w informacjach pisze, że około 40, naliczyłem równo 22.

2.Kiedy będą programy dla zagranicy?

1.Opis dotyczy MyLead.pl, gdy skończą się testy mylead.eu wszystkie tego typu niuanse zostaną poprawione.

2.Programy dla zagranicy są już dostępne ( Ikonka Globusa przy danym programie ).


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kubeq24 - 15-08-2015 13:22

Jak skonfigurować dany program pod zagranicę?