Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawa. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Sprawa. (/Temat-Sprawa-93603)



Sprawa. - artur1000 - 03-07-2014 17:25

Witam.
Mam pytanie,mam zamiar wkrótce zacząć zarabiać jako projektant stron www. I teraz moje pytanie jest takie:
- Po pierwsze,to gdzie szukać zleceń i jaki jest to typ umowy,o dzieło,zlecenie,czy może jest to tak zwana "umowa śmieciowa" ?
- Po drugie,to jak się z tego rozliczyć ?
- I po trzecie,drugi punkt możecie pominąć bo jest w sumie sporo na ten temat w tym dziale,ale kwestia która mi "spędza sen z powiek" to kwestia ubezpieczenia,wyrobienia książeczki ubezpieczeniowej i ogólnie mówiąc sprawy związane z ZUS-em. Mam 19 lat i mnie to interesuje Jeszcze się uczę,ale nie wiem jak to będzie i pytam co na przyszłość ? Jeśli bym się zajął "kodowaniem" stron na dłużej.
A i "z góry" uprzedzam że interesuje mnie sprawa rozliczeń z US to akurat jeszcze jak mówiłem wyżej znajdę odpowiedź na forum,ale
sprawa ubezpieczeń,ZUSÓW itp. Chciałbym żeby ktoś poruszył kwestie,jak mianowicie taką jak "zarabianie przez internet" a urząd US,ubezpieczenie ZUS składki itd.

Pozdrawiam: Artur 1000.


RE: Sprawa. - xardas1020 - 03-07-2014 17:29

zleceń możesz szukać na stronie np
zleceniaprzeznet


RE: Sprawa. - Arato - 03-07-2014 19:16

Najlepiej stwórz swoja własną stronke gdzie napiszesz coś o sobie i stworzysz jakiś cennik oraz dasz przykłady stworzonych stron przez ciebie. Jak to już zrobisz to wystarczy ze zrobisz reklame i będzie git.


RE: Sprawa. - Orimanago - 03-07-2014 20:31

Huh
Do puki się uczysz w trybie dziennym to ZUS Cię nie obejmuje [wszelkie umowy z Tobą są zwolnione z ZUS] chyba, że założysz działalność gospodarczą.
Idea


RE: Sprawa. - Natomiast - 04-07-2014 23:13

A do póki?


RE: Sprawa. - Captain - 04-07-2014 23:17

Co do punktu pierwszego - Strony typu Getak, wyszukaj w google ,,zlecenia dla freelancerów'' i ogólnie o freelancingu itd.
Stwórz najlepiej sobie też stronę będącą twoim portfolio. Przyda ci się.