Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popek Monster - Dirty Diana ( Matheo Production) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Popek Monster - Dirty Diana ( Matheo Production) (/Temat-Popek-Monster-Dirty-Diana-Matheo-Production-93588)



Popek Monster - Dirty Diana ( Matheo Production) - tollusiek - 03-07-2014 12:30

Witam. Wiadomo Popek ma dużo zwolenników jak i przeciwników swojego stylu i muzyki. Ale na dniach wyszedł jak dla mnie bardzo dobry kawałek pod tytułem Dirty Diana. Zyskał on sporą aprobatę słuchających, nawet tych, którzy jakoś niezbyt tolerowali rapera krakowskiej Firmy. 3 dni i już ponad 400 tysięcy wyświetleń, nieźle co?
A więc łapcie ten kawałek z teledyskiem Poppy:




Piszcie o swoich odczuciach, pozdrawiam! Smile


RE: Popek Monster - Dirty Diana ( Matheo Production) - lukaszz9 - 03-07-2014 20:43

źle.


RE: Popek Monster - Dirty Diana ( Matheo Production) - Kurus92 - 03-07-2014 20:53

Jedyne co w tej ,,piosence" jest dobre to bit,który fajnie w samochodzie sobie w drodze posłuchać.Tak to nic poza tym,słowa denne i ogólnie....nie pode mnie. Wink


RE: Popek Monster - Dirty Diana ( Matheo Production) - Ace - 20-07-2014 16:39

Z popkiem wiadomo, że tragedia... ale jedno mnie dziwi - jak ludzie mogą kupować jego płyty w UK?!


RE: Popek Monster - Dirty Diana ( Matheo Production) - Grasz_w_zielone - 24-07-2014 11:55

; _ ;

Śmiesznie troche. Popek Gangsta , zarymuje se do tanga xD