Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabiara.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: zarabiara.pl (/Temat-zarabiara-pl-93573)

Strony: 1 2 3 4


RE: zarabiara.pl - papajaz69 - 12-08-2014 05:24

U mnie wystarcza reklam w surfie na jakieś 3 godziny. Do tego "lajki" na Faceeboku i masa innych sposobów na dobicie punktów.


RE: zarabiara.pl - Garownik - 12-08-2014 08:27

Ja tylko surfuje i jestem zadowolony, bo szybko nabija wyświetlenia.


RE: zarabiara.pl - papajaz69 - 25-08-2014 13:48

Dzisiaj surf miał reklam na ok. 5 godzin. Jest progres !


RE: zarabiara.pl - thomasward - 12-10-2014 09:59

To jeszcze wypłaca?


RE: zarabiara.pl - papajaz69 - 07-11-2014 20:16

Podobno tak. Za kilka dni zlecam kolejną wypłatę i będzie wiadomo....


RE: zarabiara.pl - papajaz69 - 21-11-2014 13:19

I jest 5 wypłata.

Znaczy, serwis ciągle płaci Huh


RE: zarabiara.pl - Zultrasowany - 27-11-2014 20:53

Ile punktów trzeba mieć do minimalnej wypłaty?


RE: zarabiara.pl - wiesiek - 27-11-2014 21:22

500.000=10zl


RE: zarabiara.pl - Zultrasowany - 27-11-2014 23:04

To miesiąc czasu Sad


RE: zarabiara.pl - Heniu666 - 29-11-2014 09:47

Bawiłem się w zarabiare kilka miesięcy, niestety muszę stwierdzić że Administrator wali w kulki = SCAM!
Zleciłem kiedyś wypłatę i doszła spoko. Następnie w 2-3 miesiące uzbierałem na następną, zleciłem wypłatę i po kilku dniach okazało się że moje konto zostało zablokowane. Powodem blokady miało być złamanie regulaminu pkt. 3.5 z tego co pamiętam (coś z siecią VPN). Nie dostałem wcześniej żadnego ostrzeżenia ani nic po prostu blokada konta i koniec gatki (ale dopiero po kilku dniach od zlecenia wypłaty). Prawdopodobnie chodzi o to że zainstalowałem w przeglądarce dodatek do zmiany IP, aby móc oglądać filmy YT blokowane w naszym kraju na 2 tygodnie przed zablokowaniem konta.

Sytuacji nie udało się wyjaśnić z adminem, stwierdził że mogę sobie założyć nowe konto i zbierać od nowa kilka miesięcy na wypłatę. Wniosek jeden, zrobili na mnie pieniądze i wywinęli się z wypłaty należnych mi pieniędzy. Zarabiara to SCAM!

Zaraz ktoś pewnie napisze, że założyłem konto przed chwilą i pisze to celowo, aby oczernić kogoś. Nic z tych rzeczy, nie robię tego na złość, a ku przestrodze, aby inni nie tracili czasu na ten szajs.