Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabiara.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: zarabiara.pl (/Temat-zarabiara-pl-93573)

Strony: 1 2 3 4


zarabiara.pl - adiif1 - 02-07-2014 23:37

Witam czy ktoś używa może tej strony i czy może potwierdzić że są wypłacalni?


RE: zarabiara.pl - krzysiekmat - 06-07-2014 09:41

Tylko nie wpłacaj do nich pieniędzy.

Twoja płatność tytułem TR-TY-463SDX (Zasilenie konta dla --------) na kwotę 4.00 zł dla Zarabiara.pl została poprawnie zaksięgowana 2014-07-05 16:23:12

niestety ani kontaktu z nimi na maile nie odpowiadają a doładowania w panelu jak nie było widać tak niema dalej

poczekam jeszcze do poniedziałku i chyba zgłosze tą stronę.


RE: zarabiara.pl - Fricooo - 23-07-2014 07:49

Zarabiara nie należy może do tych samych osób co Autosurfon? Z tego co widać wygląd i sposób funkcjonowania serwisów bardzo podobny, no i administracja chyba ta sama.


RE: zarabiara.pl - kam100 - 23-07-2014 08:14

Zarabiara to SCAM Smile Wszędzie jest w takim samym dziale. Autosurfon to zupełnie inna strona i zupełnie inni ludzie ją prowadzą Smile Dla przykładu Autosurfon posiada firme a zarabiara nie. Autosurfon wypłaca a zarabiara nie Big Grin Wygląd autosurfona ma ulec zmianie niedługo.


RE: zarabiara.pl - eraha44 - 25-07-2014 15:07

Na jakiej podstawie twierdzisz że to scam?
Niech zgadnę, bo masz konto na autosurfonie i zlewasz na wszystko inne facepalm
Cytat:Autosurfon wypłaca a zarabiara nie
To akurat bardzo ciekawe, bo wystarczy wejść na stronę, aby zobaczyć że mam rację.

Jak dla mnie zarabiara bardzo fajny wypłacalny serwis, dobry kontakt z administracją.


RE: zarabiara.pl - Juhas - 25-07-2014 16:02

Mówi tak bo na każdym forum zarabiara jest jako SCAM po tej zmianie adminów 4

(25-07-2014 16:02)Juhas napisał(a):  Mówi tak bo na każdym forum zarabiara jest jako SCAM po tej zmianie adminów 4
Dodatkowo usuń ten reflink w poście bo warna dostaniesz Idea



RE: zarabiara.pl - kam100 - 25-07-2014 23:28

Na każdym forum zarabiara to SCAM Smile więc nie widzę sensu dalszej dyskusji. A wiecie co Smile? Oni tak piszą bo dostaną pare punktów za zadanie jak tak napiszą po forach Big Grin Smutne ale prawdziwe.


RE: zarabiara.pl - papajaz69 - 10-08-2014 08:21

Pitolisz kolego. Ja ostatnią wypłatę z Zarabiary dostałem bez zadnych problemów i nie mogę na ten auto-surf narzekać.

Po zmianach wygląda lepiej, punkty nalicza zdecydowanie szybciej i (co najważniejsze) PŁACI !

Poniżej screen mojej ostatniej wypłaty.


RE: zarabiara.pl - Golima - 11-08-2014 13:20

Nie bede juz zakladal nowego watku. Dokonalem sobie pewnej kalkulacji... Jezeli zostawie surbara na 24h, uda mi sie uzyskac ~140k pkt to jest jakies ~2.5zł. 30*2.5 to daje jakies 75zł. Pytanie ktos to testowal na VPS ?


RE: zarabiara.pl - RainbowDash - 11-08-2014 14:40

(11-08-2014 13:20)Golima napisał(a):  Nie bede juz zakladal nowego watku. Dokonalem sobie pewnej kalkulacji... Jezeli zostawie surbara na 24h, uda mi sie uzyskac ~140k pkt to jest jakies ~2.5zł. 30*2.5 to daje jakies 75zł. Pytanie ktos to testowal na VPS ?

Nie ma tyle dostępnych stron aby surfbar działał przez 24/h, coś około godzinki podziała.