Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasięg FanPage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zasięg FanPage (/Temat-Zasieg-FanPage-93567)



Zasięg FanPage - Revoltan - 02-07-2014 22:37

Witam,
Mam problem od pewnego czasu, a mianowicie:
Mój FanPage doskonale się rozwijał, zyskiwał 600-700 lajków codziennie, jednak przyszedł kryzys.
Zasięg drastycznie spadł, lajkowanie, komentowanie, udostępnianie również.
FanPage posiada ponad 14 tys lajków.
Bardzo proszę Was o pomoc, gdyż nie wiem co zrobić, aby ożył. Smile
Jeżeli ktoś ma cenne rady i nie chce tutaj o nich pisać, bardzo proszę o PW Smile

PS. Nie chodzi mi o kupno usług Facebook Smile


RE: Zasięg FanPage - mlody16918 - 02-07-2014 22:43

Z tego co zauważylem tak się dzieje jeśli nawet ciągle dodaje się posty. Jak narazie chyba nikt Ci nie powie jak sobie z tym poradzić, ponieważ takiej możliwośći prawdopodobnie nie ma. Chyba, że wykupisz u nich zasięg.

Cytat:Na mieście chodzą słuchy, że pojawił się nowy dealer, który ma najlepszy na świecie towar i to w dodatku za darmo. Wszyscy walą do niego drzwiami i oknami. Rozkręca się extra zabawa. W pewnym momencie dealer nie chce już dalej być sponsorem balangi i żąda pieniędzy. Wiedział co robi. Klienci już się uzależnili – zapłacą, choćby mieli chodzić boso. Witajcie w świecie Facebooka! AntyWeb



RE: Zasięg FanPage - ASTONEQ - 02-07-2014 22:47

Ostatnio tak było to po jakimś czasie wróciło wszystko do normy Smile pewnie robią tak aby wymusić zakup reklam u nich


RE: Zasięg FanPage - mlody16918 - 02-07-2014 22:50

Tego nie potwierdzę, siedzę w tym biznesie miesiąc także nie wiem Smile


RE: Zasięg FanPage - MatiMaister - 03-07-2014 01:27

Tną zasięg sk**wysyny.
Na Fb jest taka sinusoida. Jakiś czas masakra, później luzują pasa, wszystko lekko się poprawia i znowu dokręcają śrubę.
3 dni temu miałem zasięg po 11 tys na post i nagle zaczęło stopniowo spadać. Dzisiaj było 1.5 tys zasięg na post i ledwo ponad 100 lajków.
Mowa o fanpage 24 tys prawdziwych aktywnych fanów.


RE: Zasięg FanPage - chladek317 - 03-07-2014 01:43

Chcą zarobić, co sie dziwisz Big Grin Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na takie ukracanie zasięgu, to kupują reklamy. ^^


RE: Zasięg FanPage - dyzia - 04-07-2014 13:12

Cały dział tonie w tego typu pytaniach. Po prostu ograniczają zasięg, aby wymusić na użytkownikach, żeby wykupywali u nich reklamy.