Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie (/Temat-Wola-psychiki-daje-wyniki-Dziennik-toonwie-93565)

Strony: 1 2


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 09-07-2014 22:32

Dziś nie zrobiłem prawie nic kupiłem złego vps i borykałem się z wymianą na szczęście się udało. Pobrałem fajny generator Landing page i jutro zamierzam ogarnąć stronę do perfekcji poza filmikiem muszę jeszcze poczekać na zebranie materiałów. Reszta stoi tłumacz itd.


Zarobki w Wakacje
13,9$


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 17-07-2014 22:22

Dawno nie pisałem a to dlatego że pracowałem fizycznie a potem jakoś zleciało Smile niby nie dużo ale uznałem że wakacje każdy musi mieć Big Grin

Chociaż napisałem to i tak mało zrobiłem bo czego nie zacząłem robić to od razu Angry. Obmyślałem co będę robić i mam motywację na ostry zapierdol chyba dobrze


Zarobki w Wakacje
23,6$


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 21-07-2014 22:05

Z dzisiejszego dnia jest dość zadowolony jedyna rzecz jakiej nie udało mi się zrobić z zaplanowanych to dodać posta, a udanych to zrobiłem 2 kampanie w senuk'u dokończyłem bloga pod jedną niszę prawie jeszcze kosmetyczne sprawy i od jutro/po jutrza zaczynam z promowaniem. Na jutro mam zaplanowany dzień i tyle mam dużo wolnego czasu i przez ten tydzień nastawiam się na pracę i mam nadzieję że przełoży się to na zarobki.


Zarobki w Wakacje
30$[/color]


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 23-07-2014 22:07

Elo 3 2 0

Wczoraj nic nie napisałem bo totalnie zapomniałem Wink.

Przez te 2 dni zrobiłem kampanie w senuku tyle ile trzeba dodałem posta i szukałem motyw na bloga nr 3 Wink. Zastanawiałem się nad wyglądem mojej strony i jutro na próbę poprawię post 1 tzn go ozdobię itp itd i zobaczę jak to wyjdzie. Przeglądałem inne formy zarobku też i chyba spróbuję swoich sił na eforsa.pl ale to nic nie wiadomo jak coś będę informował Wink


Zarobki w Wakacje.
40$


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - GiorgioDobko - 29-07-2014 10:29

Powodzenia i owocnej pracy! Smile Będę zaglądał


Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.