Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie (/Temat-Wola-psychiki-daje-wyniki-Dziennik-toonwie-93565)

Strony: 1 2


Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 02-07-2014 22:14

Witam.
Nazywam się toonwie Xpokerface i w tym dzienniku chcę pisać moje działania jakie poczynam by stawać się bogatszym.
Sam nie wiem po co piszę ten dziennik ale mam nadzieje że mi pomoże w zarabianiu i być systematycznym.
Wcześniej tzn do tej pory zarabiam w PPA na AC zarobiłem ponad 600$ od połowy stycznia sam nie wiem czy dużo czy to mało ale wiem że są lepsi i jest ich dużo. Z racji tego że mamy już wakacje pomyślałem żeby dalej zarabiać na tym AC ale wypróbować coś innego.
Jestem od krok od zarabiania na innej niszy niż hacki ale czekam na wypłatę bo nie mam kasy na domenę. Chcę też popróbować z PPI mam kilka takich nisze bardzo oblegane ale każdemu szkoda by było kasy a pobrać jakiś downloader to już łatwiej.
Mam też ochotę pobawić się w skracanie linków. Wiem wiem kokosów na tym nie zarobię chociaż wiem że są i tacy co dobrze na tym zarabiają ale ja mam sposób żeby przy nie wielkim nakładzie pracy zdobywać ponad 1$ pod koniec wakacji to jest prawie 200zł Smile

W dzienniku będę starał się opisywać wszystko a nie jak większość to robi że po myślnikach wymienia co zrobiła i kasę jaką zarobiła. Ja postaram się tego unikać i czasami będę was angażował pytaniami.

Postaram się dodawać wpisy codziennie na koniec dnia może kilka minut po północy.
Weekendy nie będę nic pisał bo albo wyjazd albo melanż a na kacu nie lubię pracować ewentualnie w Niedzielę wieczorkiem napisze czy cokolwiek robiłem w piątek i sobotę.

...a właśnie cel nie ustalam sobie kwoty jaka mam zrobić bo postawię za wysoką poprzeczkę i potem wakacje będę miał za nie udane. Chcę przynajmniej zarobić na Prawo Jazdy Smile


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - zozols1 - 03-07-2014 11:38

Ciekawie się zapowiada Big Grin A ta nowa nisza będzie na blog real content? Powodzenia


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - MrocznyKILL - 03-07-2014 13:53

Powodzenia !


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - konrad123456789 - 03-07-2014 13:59

Powodzenia Big Grin


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - poduszka12 - 03-07-2014 19:46

Co dzisiaj zrobiłeś?
Notki będziesz dodawał codziennie?


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 03-07-2014 23:01

(03-07-2014 11:38)zozols1 napisał(a):  Ciekawie się zapowiada Big Grin A ta nowa nisza będzie na blog real content? Powodzenia
Nie, żadna nisza nie jest real content chociaż jedna mogła by być ale jest ale...
(03-07-2014 19:46)poduszka12 napisał(a):  Co dzisiaj zrobiłeś?
Notki będziesz dodawał codziennie?
Czytaj przed ostatni akapit mojego 1 posta Wink




Rozdział 1





Hmm... dziś mało zarobiłem chociaż dużo czasu poświęciłem tzn tyle ile chciałem i jestem zadowolony z tego dnia ponieważ przepędziłem lenia chociaż w dzień dzisiejszy. Co dziś zrobiłem? Ogólnie poprawiałem wygląd strony tzn poprawiłem kosmetyczne sprawy widgets logo itp , później zająłem się sprawami związanymi z SEO połączenie domen z webmaster tools poprawienie tagów i ogólnie takie tam pierdołki. Poszukałem stron do promowania moich 2 nisz i znalazłem. Zrobiłem kampanie SENuke i pomyślałem nad innymi sposobami nad promowaniem.
Pierwszą myślą było oczywiście YT ale od razu mój zaciesz znikł gdy dowiedziałem sie że SYV jest blokowany przez YT. Dalszą część przeznaczyłem na wiedzę potrzebną która jest mi potrzebna do dalszego funkcjonowania.

Zarobki są jakie są ale to za sprawą nie dodawania postów do mojego bloga z którego miałem najwięcej pieniędzy a to za sprawą dodawania backlinków i rzeczą naturalną jest że nisze się troszeczkę powypalały. Jak dojdzie wypłata z AC kupuję VPS i regularnie będę robić kampanie SENuke i dodawać posty przynajmniej jeden post na dwa dni.


Zarobki dziś
2.3$ AC
Zarobki w wakacje.
5.23$


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 07-07-2014 22:21

Witam.
Tak jak pisałem w weekend raczej nie będę dodawał postów a mój zaczął się ostro w Piątek pod wieczór. W sobotę prawie nic nie zrobiłem a w niedziele to już wgl nic.

Dziś wstałem późno i ten gorąc mnie zniechęcił totalnie. Ogólnie czekam na kasę od AC i na przetłumaczenie tekstów przez mojego tłumacza. Podczas tej nudy i i tego " Nie wiem co robić" postanowiłem ustalać sobie co mam zrobić. Nie wiem jak to będzie wyglądało czy pod wieczór a może przed snem albo z samego rana ale wiem że nie będę pisał planów w tym dzienniku.
Będę tak robił bo pomimo dużej ilości czasu zmarnowanej przed komputerem tak jak wcześniej pisałem nic nie zrobiłem.
Spać mi się chce. Smile


Zarobki w Wakacje
7,35$


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - Rivo - 08-07-2014 06:55

Ładnie wszystko opisujesz....
JAK NAJWIEKSZYCH ZAROBKÓW ŻYCZĘ!


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - toonwie - 08-07-2014 23:08

Dzień dzisiejszy mało udany postanowiłem sobie kilka celów jakie mam wykonać ale od rana miałem wyjazd i Angry.

Zmieniłem dns i wgrałem tylko wp do nowej domeny. Próbowałem jakiś fajny zrobić landing page wiecie te w stylu Ciamciaja jakie ma na swojej platformie ale nie wiem jak to zrobić najlepiej jakby to było w konkretnym motywie ( miejsce na filmik opis przycisk od downloadu i jakiś likebox) niby nic trudnego ale ja nie wiem jak to zrobićSad . Przyszła tzn rano będzie kasa z AC i biorę się za moją domenę z hackami, nie wiem jak to będzie wyglądało bo idę do pracy na 4 dni w tyg do 1 Sierpnia. Jutro pewnie będę wykończony i napiszę że nic nie zrobiłem. Nie mam głowy do pisania bo mi się chce spać :/

Zarobki w Wakacje
11,3$


RE: Wola psychiki daje wyniki :) Dziennik toonwie - Baladosek45 - 09-07-2014 10:01

powodzenia !