Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 20-09-2014 22:22

Na streamy polecam promować SMS Premium - z reguły takie coś jest na "prawdziwych" streamach.

Suby nadają się pod konkursy etc., gdzie trzeba sprawić wrażenie, że zostawia się dane kontaktowe.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - newcom - 20-09-2014 22:31

Majątek to nie jest, ale zawsze coś...
Jeden lead nawet po meczu wpadł, być może miał opóźnienie Tongue
[Obrazek: 33033543229986460792.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gienus - 20-09-2014 23:26

Przyjdą czasy, że ten adres email nie będzie wymagany do podania?
Dlaczego jest wymagany? Coś mu tu świta, że ktoś może zebrać przy okazji całkiem fajną bazę mailingową. Jerk2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 21-09-2014 01:51

Jest potrzebny do zapisu na naszą usługę HotAwards - w przypadku SMS Premium weryfikacja po numerze tel. jest niemozliwa, niemożliwe jest też późniejsze wysłanie hasła etc.

Można jednak tworzyć własne stronki/programy/landing-page'y, a na nich wdrażać naszego gatewaya z płatnościami SMS - tam nie ma emaila!

Nasz Top1 własnie na tym gatewayu zarabia, był jego pierwszym testerem. Więcej na ten temat już dziś Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 21-09-2014 10:33

top1 12,340,50 zł w jeden dzień - spoko Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - kobra05 - 21-09-2014 13:56

Witajcie widze że ludzie zachwalaja program a ja ma pytanko gdzie promować te programy żeby była większa skuteczność może ktos podpowie?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MaciekZKS - 21-09-2014 18:03

Karczu zleciłem wypłatę 5 września i nadal czekam Tongue do 26 dostanę mam nadzieję? Big Grin pierwszy raz od Was wypłacam i zaczynam sie bać Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 21-09-2014 18:07

Nie dostaniesz, bo karczu to oszust. Mi wisi 2,5 miliona Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MaciekZKS - 21-09-2014 18:17

tak żem czuł Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 21-09-2014 19:27

co sie stalo ze statystykami?wszystko wyzerowane