Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 17-08-2014 18:20

Co na yt promujesz? Minecrafta? Ostatnio na yt był film, w którym ktos proponuje za free. Idiotyczny pomysł, bo stopka w programie jest za nisko ;D Takie tam moje prywatne przemyślenia.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 17-08-2014 18:33

(17-08-2014 18:20)notentego napisał(a):  Co na yt promujesz? Minecrafta? Ostatnio na yt był film, w którym ktos proponuje za free. Idiotyczny pomysł, bo stopka w programie jest za nisko ;D Takie tam moje prywatne przemyślenia.
Wbrew pozorom program MineGift świetnie konwertuje Wink Napisz nam przy okazji na PW którą nagridę bierzesz dla siebie za 15 sierpnia.


siuvax, odezwij się na PW co promujesz i gdzie - spróbujemy podpowiedzieć w czym może tkwić problem u Ciebie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Cookie1232 - 17-08-2014 19:52

Rozumiem, że jak umieszczam plik/tekst w sieci to po wysłaniu smsa osoba ta może pobrać/zobaczyć ten plik/dalszy tekst ? Czy to jest fakefolder?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 17-08-2014 20:14

Też działam na MC, ale zrobiłem sobie przerwę na około miesiąc Wink PW leci!

Karczu nie dochodzą Wam maile jak pisze z konta hotcash? Nie dostałem odpowiedzi na 4 maile ;o


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 17-08-2014 21:00

(17-08-2014 19:52)Cookie1232 napisał(a):  Rozumiem, że jak umieszczam plik/tekst w sieci to po wysłaniu smsa osoba ta może pobrać/zobaczyć ten plik/dalszy tekst ? Czy to jest fakefolder?

Tak, funkcja dodawania pliku, video lub tekstu jest właśnie po to, aby osoba wykonująca leada go otrzymała Smile

(17-08-2014 20:14)notentego napisał(a):  Karczu nie dochodzą Wam maile jak pisze z konta hotcash? Nie dostałem odpowiedzi na 4 maile ;o

Z jakiego emaila pisałeś?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 17-08-2014 21:34

na hotcashu mam norz*****[email protected]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 17-08-2014 22:18

Właśnie sprawdziłem i masz u nas innego emaila - ten który podałeś jest jako Twój PayPal Smile

Już odpisałem na Twój ostatni email, trafiały nam do spamu na Gmailu.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 17-08-2014 23:18

Gmail <3


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - unforgivable - 18-08-2014 09:46

@Karczu, a nie da rady jakoś szybciej tego gatewaya? Nie chodzi mi o WP Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 18-08-2014 09:59

Karczu możesz znowu sprawdzić spam Big Grin