Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - morenox - 01-11-2015 09:41

Czyli Leady które "mogły" wczoraj wpaść ,albo wpadły to przepadają ?
4


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rozekrr - 01-11-2015 09:49

Jeżeli coś wpadło albo wpadało to z jakiej racji ma przepaść? System to zapamiętuje.
Ktoś zrobił "psikusa" i wszystko leży, niestety a w dodatku jeszcze niedziela/święto.

Dajcie czas dla ekipy, bo nie jest to takie hop siup i wszystko wstaje.

Pzdr.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Klin - 01-11-2015 09:58

(01-11-2015 09:49)rozekrr napisał(a):  Jeżeli coś wpadło albo wpadało to z jakiej racji ma przepaść? System to zapamiętuje.
Ktoś zrobił "psikusa" i wszystko leży, niestety a w dodatku jeszcze niedziela/święto.

Dajcie czas dla ekipy, bo nie jest to takie hop siup i wszystko wstaje.

Pzdr.

Jak żaden lp, gatewaye czy blocklocki nie działały to co miało wpadać? Lol

@[rozekrr] wybacz ale lekko zaspany jestem Big Grin

btw straszna lipa z tymi ich serwerami


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rozekrr - 01-11-2015 10:02

@[Klin] zobacz co autor napisał "mogły" czyli chwilowe jakieś działanie i coś mogło się załapać... Albo "WPADAŁY" czyli te które już były przed atakiem, do tego się odniosłem Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 01-11-2015 11:44

Nie ma co się bać o HotCash'a, trwają prace nad serwerem także niedługo zapewne wstanie.
Ja dodam Wam od siebie, może Was to uspokoi, moją stronę też ktoś atakował i wysyłał masę zapytań, nie była to ilość tak duża jak HotCash jednak u mnie odpuścili sobie w godzinę po tym jak HotCash niestety był już niedostępny. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak się stało jednak nie będę publicznie pisał moich przypuszczeń.

O HotCash bądźcie spokojni, to nie wina serwisu jak już wspomniał Kamil wcześniej.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 01-11-2015 12:26

Do momentu wyłączenia się HC wszystkie leady wpadały normalnie.

Teraz sytuacja jest względnie opanowana, jednak zapobiegawczo zalecamy spędzić ten weekend z rodziną, a do pełnych obrotów wrócić najlepiej od jutra, kiedy uda nam się opanować całą sytuację.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nicooo - 01-11-2015 13:00

Szkoda , że o tej całej awarii dowiedziałem się dziś wczoraj byłem cały wieczór poza domem , myślałem szczerze , że to jakiś żart.. szkoda że przepadło kilka tyś. UU..... i ludzie odwiedzali puste strony pokerface ale kasa to nie wszystko więc ważne , ze wszystko wróciło do normy z serwisem.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Fallriv - 01-11-2015 16:23

Ludzie, czytam Wasze posty i odnosze wrażenie, że Wy chyba myślicie, że Wam HotCash na złość zrobił pokerface

Kto jak kto, ale najwięcej na tych Waszych zarobkach zarabia właśnie HC, więc to IM najbardziej zależy by wszystko wróciło do normy, a nie Wam.

Także zluzujcie majty, dla nich to też nic przyjemnego i robią wszystko, by jak najszybciej sprawa została załatwiona.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 03-11-2015 00:39

Jakby ktoś nie zdążył z użytkowników obcujących na forum zauważyć, HotCash żyje pełnią życia + wprowadzono bonus do końca tygodnia w postaci bardzo dobrych stawek.

Zachęcam każdego użytkownika do intensywnej pracy już teraz i życzę Wam wysokich zarobków! Heart

Pamiętajcie służę pomocą.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - maniek250 - 05-11-2015 19:56

Coś chyba nie tak z hotcash Big Grin przypiąłem dziś video locker na strone dla testów ale słabo poszło i ponad godzine temu przepiąłem na inny player (nie z hotcash) od tamtej pory nabiło mi jeszcze ponad 2k wejść mimo że video locker nie jest nigdzie dostępny Smile

/Edit
już 3k wejść widmo Big Grin