Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sprzetok - 31-10-2015 20:00

niestety linki niedziala ani gateway ani inne, mam nadzieje ze szybko awaria minie bo strony sa bezuzyteczne 2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Fallriv - 31-10-2015 20:13

eforsa też padła :v


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 31-10-2015 20:16

Przeżywamy ogromny ruch, a na dodatek usługodawca ma problemy z maszyną. Niemniej już zespół administratorów poprawia działanie. Mamy nadzieję, że wszystko uda się szybko naprawić.


Edit. Chcielibyśmy nadmienić, że awaria nie jest spowodowana ruchem, bo w ostatnim czasie utrzymywaliśmy już nawet znacznie większe - to błąd sieciowy u usługodawcy - mimo, że to mierne pocieszenie dla Was..


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bujar - 31-10-2015 20:37

Świetnie, a ja właśnie dzisiejszy wieczór poświęciłem na reklamę. Rozumiem, że jak ludzie będą wysyłać smsy, aby przejść przez mojego gatewaya to guzik mi naliczy?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 31-10-2015 20:40

Rozumiemy frustrację, ale mamy nadzieję, że strona ożyje w ciągu najbliższych minut.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - syndromx - 31-10-2015 21:05

@Bujar a gateway'e Ci nie popadały? bo mi na przykład znikneły ze strony :/


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sprzetok - 31-10-2015 21:08

syndromx napisalem juz wczesniej ze gatewaya nie dzialaja


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - morenox - 31-10-2015 21:13

Dzisiaj w programie Fejs Hacker były chyba jakieś problemy z usługowdawcą.. Bo 400+ UU i 0 Ledów... A teraz stronka padła... Ech...
Angry


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bujar - 31-10-2015 21:23

Nie gtw mi nie padł, bo mam go u siebie na serwerze.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matii1111 - 31-10-2015 21:23

Właśnie mialem pisac na forum ze hotcash nie dziala Sad a to nie tylko mi Sad