Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milly93 - 12-08-2015 17:58

Zaspamowałam "pół internetu" swoim linkiem, zero wejść, wchodzę w link, żeby zobaczyć o co chodzi a tu jaka niespodzianka kiedy okazuje się że wchodząc w ten link z waszym maskowaniem fakty.gq pojawia mi się takie cudo:


[Obrazek: hhhhhhhhh.jpg]


I całe promowanie na nic.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 12-08-2015 19:25

(12-08-2015 17:58)milly93 napisał(a):  Zaspamowałam "pół internetu" swoim linkiem, zero wejść, wchodzę w link, żeby zobaczyć o co chodzi a tu jaka niespodzianka kiedy okazuje się że wchodząc w ten link z waszym maskowaniem fakty.gq pojawia mi się takie cudo:


[Obrazek: hhhhhhhhh.jpg]


I całe promowanie na nic.

Miej pretensje do siebie, zawsze sprawdza się linki przed rozesłaniem czy wszystko hula


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milly93 - 12-08-2015 19:53

Przed rozesłaniem wszystko działało.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 13-08-2015 15:44

Poprawiliśmy działanie skracaczy Smile

Jeżeli macie jakieś propozycje co do innych funkcjonalności, prosimy o sugestie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 14-08-2015 13:26

Mam pewien pożądany film na dysku i chciałbym go wrzucić w waszego playera bezpośrednio bez wrzucania na cda , da radę tak zrobić?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - chomik3 - 14-08-2015 13:49

No ja podobnie... Dodałem skrócony adres półgodziny temu, walnąłem spam a tu teraz link nie działa... A 4 skracacze co teraz zostały przekierowywują na Waszą stronę.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Armin Van Buuren - 14-08-2015 14:58

Udostepnilem uzytkownikom link do artykulow to wyskoczyła im strona bloglocka,


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 14-08-2015 15:00

(14-08-2015 13:26)dawid327 napisał(a):  Mam pewien pożądany film na dysku i chciałbym go wrzucić w waszego playera bezpośrednio bez wrzucania na cda , da radę tak zrobić?
Tak, wrzuć go w formacie mp4 gdzieś na serwer www i zalinkuj bezpośrednio do tego video w ustawieniach playera.

(14-08-2015 13:49)chomik3 napisał(a):  No ja podobnie... Dodałem skrócony adres półgodziny temu, walnąłem spam a tu teraz link nie działa... A 4 skracacze co teraz zostały przekierowywują na Waszą stronę.
Niestety zablokowali nam skracacze... Nie ma lekko! Już dodaliśmy nowe, ale DNS to siła wyższa.

Nasz programista zrobił jednak specjalny skrypt, którym bardzo łatwo można generować skrócone linki z HotCash u siebie na serwerze! Zainteresowanych prosimy o kontakt z Mirkiem Smile

Zasada działania jest prosta:
  1. Wrzucacie skrypt na Waszą stronę (domena główna, subdomena, katalog - obojętnie; można oczywiście zarejestrować sobie darmowe domeny na freenom.com jeśli nie macie własnych)
  2. Wchodzicie na któryś program na HotCash i skracacie go naszym skracaczem
  3. Kopiujecie hash z tego adresu (tę unikalną końcówkę)
  4. Wchodzicie pod adres gdzie wrzuciliście nasz skrypt i do tego adresu doklejacie tę końcówkę
  5. Gotowe, oto nasz program pod Waszym adresem! Smile





RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 15-08-2015 13:06

Kurde ciągle mam problem z wrzuceniem filmu, dodałem go na cda (uploadował się z 4h) i teraz jak wrzucam go na HC to w okienku gdzie wpisuję ilość sekund po jakiej ma się pojawić gateway to nie zależnie co wpiszę to i tak pojawia się od razu a chce żeby się pojawił po pewnym czasie Angry


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 17-08-2015 06:27

Jakiego programu używasz?
I pokaż ss jak uzupełniasz pola. Zakryj tylko tytuł.