Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 01-06-2015 17:46

Mamy problemy z działaniem maili na serwerze, w związku z czym mogą występować problemy z rejestracją oraz przypomnieniem haseł.

Prosimy o odrobinę cierpliwości Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MoneyMachine - 02-06-2015 19:54

Jak tam, są dalej jakieś problemy z naliczaniem leadów albo tak jak ktoś pisał wyżej sms z kodem przychodzi zbyt długo? Ktoś coś wie? Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Sahya - 02-06-2015 20:53

Mam pytanie: czy mogę legalnie zarobić na stronie jeżeli nie posiadam ukończonych 18 lat?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nicooo - 02-06-2015 20:56

(02-06-2015 20:53)Sahya napisał(a):  Mam pytanie: czy mogę legalnie zarobić na stronie jeżeli nie posiadam ukończonych 18 lat?

Tak , możesz.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-06-2015 21:10

(02-06-2015 19:54)MoneyMachine napisał(a):  Jak tam, są dalej jakieś problemy z naliczaniem leadów albo tak jak ktoś pisał wyżej sms z kodem przychodzi zbyt długo? Ktoś coś wie? Tongue
Wszystko jest okej - jeżeli są jakieś opóźnienia, to wynikłe tylko przez Operatorów lub Agregatorów Smile

Także zapraszamy do promocji Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 03-06-2015 00:07

Jak się mają leady z USA ? z jakiego przedziału (zł) mogą wpadać i jak wygląda sprawa dla osoby wykonującej ofertę? jest tak jak w PPA ~1.5$ i żadnych kosztów dla wykonującego ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 03-06-2015 00:19

Tak, średnią można liczyć w tych okolicach (bowiem są leady za ok. 1.50, ale PLN, ale są też takie za sporo ponad 15 PLN - wszystko sortowane wg EPC, więc jak najopłacalniej dla Was).


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 03-06-2015 00:26

A jak z kosztami dla wykonującego ofertę ? Nic nie płaci czy jest jakaś opłata ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 03-06-2015 01:50

Dla tych tańszych darmowe, przy tej wysokiej wiąże się z kosztami Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 03-06-2015 12:01

Dzięki za wyjaśnienie , teraz pozostaje mi przeprowadzić zmasowany atak na USA Cool