Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Maciejoss20 - 27-05-2015 16:56

Dziwne ale w poniedziałek mi wcale leadow nie zliczało tych za 3,50 wczoraj było w miarę ok dzisiaj tyle samo wyświetleń i tylko 1 lead nie wiem dlaczego tak się dzieje czy jakieś problemy są... Nisze mam cały czas tą samo wcześniej codziennie po prawie równo mi wpadały leady a teraz nagle takie spadki chyba że jeszcze wieczorem coś podliczy.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 27-05-2015 17:04

W poniedziałki, środy i piątki są wysyłki, w związku z czym są opóźnienia wówczas na subskrypcjach.

Generalnie zalecamy alternatywnie potestować wyższe stawki i porównać EPC, można się nierzadko zaskoczyć bardzo pozytywnie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 27-05-2015 17:08

Zdradzicie czemu w Filebay jest stopka? To jakiś test czy już stały element?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - uzyszkodnik - 27-05-2015 17:42

(23-05-2015 15:43)awsomx8 napisał(a):  
(23-05-2015 15:31)bartek9330 napisał(a):  Znowu nie pokazuje wyświetleń

Pisałem do HC na gg - wyłączyli umyślnie statystyki, ponieważ dzisiaj będzie spory ruch i nie chcą obciążać serwera generowaniem statystyk Smile Wszystko jest ok.


Karczu wybacz jeżeli to głupie pytanie, ale wyłaczona została tylko ich prezentacja(zbieranie ich z bazy, podstawione zostało zero) a były normalnie zapisywane i teraz można sobie wszystkie wskaźniki przejrzeć w statystykach, tak?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 27-05-2015 17:56

(27-05-2015 17:08)selfie napisał(a):  Zdradzicie czemu w Filebay jest stopka? To jakiś test czy już stały element?
W każdym z naszych programów jest przecież stopka Big Grin

(27-05-2015 17:42)uzyszkodnik napisał(a):  
(23-05-2015 15:43)awsomx8 napisał(a):  
(23-05-2015 15:31)bartek9330 napisał(a):  Znowu nie pokazuje wyświetleń

Pisałem do HC na gg - wyłączyli umyślnie statystyki, ponieważ dzisiaj będzie spory ruch i nie chcą obciążać serwera generowaniem statystyk Smile Wszystko jest ok.


Karczu wybacz jeżeli to głupie pytanie, ale wyłaczona została tylko ich prezentacja(zbieranie ich z bazy, podstawione zostało zero) a były normalnie zapisywane i teraz można sobie wszystkie wskaźniki przejrzeć w statystykach, tak?
Wyłącza się wówczas tylko wyświetlanie dla Usera i wyliczanie EPC i CR bodajże. Po włączeniu trybu standard wszystkie statystyki się już wyświetlają, nawet te z czasu kiedy był włączony tryb turbo (żadne dane nie przepadają). Tryb turbo był jednak i tak tylko przez chwile wówczas włączony, bowiem nie było konieczności jego odpalania ze względu na to, że bardzo mocno zwiększyliśmy parametry serwera.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Onyke - 28-05-2015 01:01

Jeśli mam pytania co do niszy, którą mam zamiar promować (legalność, rozwiązania itp) to pisać na email do m.pietrzak@karcz... czy support@karcz... ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-05-2015 02:12

Możesz tu lub tu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Maciejoss20 - 28-05-2015 19:48

Dzisiaj 0 leadów nie wiem czy jest wszystko ok może jest jakaś awaria tak jak kiedyś? Straszny spadek mam od jakiegoś czasu albo awaria albo moja nisza nagle się całkiem wypaliła :o Czekam na lepsze czasy Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 29-05-2015 01:39

Wszystko w normie, ale profilaktycznie podeślij nam na PW co promujesz i jak - może coś podpowiemy na ile będziemy w stanie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Maciejoss20 - 29-05-2015 17:04

(29-05-2015 01:39)Karcz-Provider napisał(a):  Wszystko w normie, ale profilaktycznie podeślij nam na PW co promujesz i jak - może coś podpowiemy na ile będziemy w stanie Smile

Są jednak problemy przynajmniej w plusie bardzo mnie to ciekawiło i sam sprawdziłem czy przyjdzie kod na komórkę. Czekam już dobre 15 min i żadnej wiadomości nie dostałem Sad Nie wiem jak u innych operatorów ale całkiem możliwe że jest podobnie. Mam nadzieje że problem zostanie rozwiązany.


Ps. sorry za posta pod postem.